Ahmet Hakan Mesaj Yaz İletişim Telefon Mail Facebook Twitter Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Ahmet Hakan Mesaj Yaz İletişim Telefon Mail Facebook Twitter Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ahmet Hakan Mesaj Yaz İletişim Telefon Mail Facebook Twitter Adresi

Ahmet Hakan uzun yıllardır gazeteci haber sunucusu ve bir çok dalda büyük başarılar sağlamış usta bir kişidir siz de Ahmet Hakana mesaj yazmak istiyorum ama telefon numarası nedir mail adresi varmıdır twitter ve facebook adresleri nelerdir diye merak ediyorsanız sizler için araştırdık ve aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Mail adresi:ahmethakan@hurriyet.com.tr
Twitter Adresi:twitter.com/ahmethc
Facebook Adresi:facebook.com/ahmethakanhurriyet

Okur İletişim Hattı

Telefon 0 850 224 0 222
E-posta:okuriletisim@hurriyet.com.tr

Çalışma saatleri Her gün 09:00 – 18:30

Yozgat’ın Sorgun ilçesinde doğdu. Babasının memuriyeti dolayısıyla Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde dolaştı. Çocukluğu Ağrı, Amasya, Çanakkale, Balıkesir gibi illerde geçti. İmam Hatip Lisesini bitirdi. Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bir süre okudu. Sonra, İstanbul’a geldi, bir süre de burada okudu. Büyükçekmece Hürbakış (yerel) gazetesinde bir süre genel yayın ve haber müdürlüğü yaptı.

Üniversitedeyken hikâyeler yazardı; birkaçı Yedi İklim dergisinde yayınlanmıştı. 1993-1994 yıllarında muhabir olarak TGRT’de çalıştı. ‘Yankı’ isimli bir haber programı yapan ekipteydi. Kanal 7 kurulurken Genel Müdürü Mustafa Çelik’le temas kurup kadroya dahil oldu. Bir süre muhabir olarak çalıştıktan sonra 1995-2003 arasında Kanal 7 Televizyonu Haber Müdürlüğü’nü ve ana haber spikerliğini üslendi. Kanal 7’de İskele Sancak programını yaptı ve bazı bölümlerini kitaplaştırdı. 2004’te Kanal 7 ile anlaşamayarak istifa etti. Köşe yazarlığı serüvenine ilk Yeni Şafak’ta başladı. Daha sonra, Sabah’ta çalıştı ve şu anda Hürriyet’te yazıyor. CNN Türk’te Tarafsız Bölge programını sunmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

5 Yorum yapılmış "Ahmet Hakan Mesaj Yaz İletişim Telefon Mail Facebook Twitter Adresi"

 1. zülfikar demişki

  sayın ahmet hakan pbys bursluluk sınavlarındaki adaletsizliği köşenize taşırmısınız lütfen, şimdi sizde haklı olarak heryerde adaletsizlik hangisine deyinelim diyeceksiniz ama! asgari ücretli çalışıyorum 4 çocuğum var ve çocukların 2 si bursluluk sınavına girdiler 6. sınıf diğer çocuk kontenjanından geçen yıl puanlarına göre 419,755 puan alması gerekiyor, öğretmenin çocuğu ise 6. sınıf diğer çocuk kontenjanı falanda değil 172,85 puan alması gerekiyor aradaki fark (246,905) puan, bu hak mı? adalet mi? allah aşkına köşenize taşırmısınız teşekkür eder saygılar sunarım.

 2. 15 temmuz gazisi demişki

  Sayın ahmet bey 15 temmuz gezilerine verilen sözlerin yerine getirilmediği Yale alakalı bizlere yardim ederseniz size minnettar kaliriz

 3. Neriman tunckıran demişki

  Sevgili ahmet hakan .ne yazikki sekiz evladım ız şehit oldu. Acıyla , hüzünle,yureklerimiz dağlandı adeta desek o acıyı anlatmaya yetmez. Efendim hangi kanallar ne yazıyor ne kadar önemsemis diye tüm kanalları dolaştım. Sadece ismail Küçükkaya sürekli verdi. Birde murat anlattı. Cnn Türk alt yazı veriyor devamlı amaaaa içerisinde şehitleri anlatacak tek yazı yok. Bu kadarmı önemsiz bu bebeler.evlatlar. aman kimse duymasın mı demeliyiz. Saygılarımla.

 4. Osman.Demir demişki

  Yozgat sorgunda oturuyorum 2004 yilinda istanbul beyoglu gozhastanesinde ameliyat oldum hastaneden kaynaklanan enfeksiyondan dolayisolgozumu kaybettim cok magdurum ilgilenmenizi istiyorum.

 5. hasan altun demişki

  slm ahmet bey bütün siyasetcilerin oyunu aleviler üzerine meclise girmek istiyen alevileri kulaniyor vede biz aleviler üzerinden siyasi cikarlarni düsünüyor ben halkdan biri olarak lütfen programiniza cikmak istiyorum hep siyasi kimlikleri olan insanlara yer veriyorsunuz bende bir alevi dedesi soyundan geliyorum sayin kilicdaroglu ilen ayni ailen geliyoruz ama malesef kimse biz alevileri dogru dürüst anlatmiyor anlatanda bir siyasi parti icin oy istiyor umarim bana sizinle yayina cikma sansi verirsiniz teseküerler numarim 00436608185440 tesekürler insallah duyarli olursunuz bu konuda tesekürlerYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.