Arka Sokaklar Final Yaptı Yeni Kanalı Hangisi Hangi Kanalda Yayınlanacak : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Arka Sokaklar Final Yaptı Yeni Kanalı Hangisi Hangi Kanalda Yayınlanacak

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Arka Sokaklar Final Yaptı Yeni Kanalı Hangisi Hangi Kanalda Yayınlanacak

Arka sokaklar dizisi çok uzun bir süredir devam eden bir diziydi ama kanal d ani bir karar ile arka sokaklar dizisini bitirme kararı aldı arka sokaklar dizisi sezon finaline gireceklerini duyurmuştu ama ne olduysa dizi bu akşam yani 26 haziran 2015 günü final yapıyor.

Peki arka sokaklar dizisi yeni bölümleri hangi kanal da yayınlanacak Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar tüm heyecanıyla yeni sezonda da devam edecek ama bu kez farklı kanalda sevenleriyle buluşacak Arka Sokaklar yeni kanalına taşınıyor! Peki hangi kanala transfer oldu? Şimdi Arka Sokaklar hangi kanalda yayınlanacak.

Söylentiler arasında dizinin en çok Atv’ye transfer olacagı iddia ediliyor. Dizinin Kanal D ekranlarında bittigini anlamayıp tamamen final yaptıgı söylemleri ortada dolaşınca yapımcı firma açıklama yapmak zorunda kaldı. Son bir kaç gün içinde medyada arka sokaklar dizisinin final yapacağı yazılıp konuşulmaktadır. Arka sokaklar önümüzdeki sezonda başka bir televizyon kanalında yayına devam edecektir. Dizinin çok sevilen kahramanları şevket çoruh, zafer ergin, özgür ozan, alp korkmaz, figen evren, özlem çınar, dizinin çocukları (şimdi gençleri) ile, dizinin yönetmeni, yardımcıları, teknik ekiplerle eksiksiz yoluna devam edecektir. Ayrıca diziye yeni katılacak önemli sanatçılar vardır. Macera – komedi tarzındaki dizimiz yeniliklerle büyük beğeni kazanacaktır dedi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.