Bandırma Hande Erçel Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Biyografisi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Bandırma Hande Erçel Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Biyografisi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bandırma Hande Erçel Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Biyografisi Selin Yılmaz

Güneşin kızları adlı dizide boy gösteren güzel mi güzel bir oyuncuyu tanıtmak istiyoruz adı Hande Erçel peki Hande Erçel dogum yeri neresi Hande Erçel kaç yaşında kaç kilo sevgilisi varmı hangi okulda okudu gibi soruların cevaplarını szler için aşagıda ki yazımız da paylaştık.

Hande Erçel Bandırma

Hande Erçel kimdir?
Ekranların yeni gözdesi Hande Erçel kimdir? Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel oldukça beğenildi. Peki Hande Erçel’i nereden tanıyoruz? İşte bilmediğiniz detaylar.

Hande Erçel kimdir?

Doğum yeri Bandırma olan Hande Erçel 1993 doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesin’de Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okuyor.

2015 yılında katılmış olduğu Miss Cilivaliton of the World yarışması katılmıştır. Azerbaycan’da düzenlenen bu yarışmada 2. olmuştur.

Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede ve Hayat Ağacı dizilerinde oynadı. Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel’in hayali dizinin reyting kurbanı olmasıyla yarım kaldı. Erçel, eylül 2014 sezonunda TRT’de yayınlanan ‘Hayat Ağacı’ dizisiyle izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.