Başak Dizer Kimdir (Kıvanç Tatlıtuğ) Hakkında Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Başak Dizer Kimdir (Kıvanç Tatlıtuğ) Hakkında Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Başak Dizer Kimdir (Kıvanç Tatlıtuğ) Hakkında Bilgiler

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizler için Başak Dizer ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz Başak Dizer kimdir Kıvanç Tatlıtug ile aralarında ne var nişanlandılar mı? gibi soruların cevaplarını sizler için aşagıda ki yazımız da detaylıca anlattık.

İstanbul Dogumlu (30) yaşında bir modacı
Boyu 1,75
Kilosu 54
Meslek Modacı

Kısaca fiziksel özellikleri bu şekil de şimdi de hayatı ile ilgili bilgileri paylaşalım.

Moda eğitimi alan güzel dizilerde stil danışmanı olarak biliniyor. İstanbul ilinde yaşayan ünlü modacı Mimar Sinan Üniversitesi moda bölümü mezunudur.

Kendisinin Twitter adresi şu şekildedir twitter.com/basak_dizer

Pek çok ünlü ismin bulunduğu nikah töreninde Kıvanç Tatlıtuğ’un parmağındaki tasarım yüzük gözlerden kaçmadı. Oyuncunun yüzüğünün üzerinde, 1.5 yıldır beraberlik yaşadığı Başak Dizer ile kendisinin baş harfleri bulunuyordu. “B” ve “K” harfli bu yüzüğün aynısının Başak Dizer’de de olduğu öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in Kasım 2013’ten beri süren birlikteliklerinin evliliğe doğru gittiği biliniyor. Bu görüntüler ise nikah’ın çok uzak bir tarihte olmadığını düşündürüyor.

Görüldügü üzere Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ evlilik yolunda ilerliyor biz de kendileri için en hayırlısı ne ise o olsun diyoruz ve çifte mutluluklar diliyoruz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.