Behzat Ç. 2016 Ne Zaman Başlıyor Yeni Yayın Tarihi Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Behzat Ç. 2016 Ne Zaman Başlıyor Yeni Yayın Tarihi Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Behzat Ç. 2016 Ne Zaman Başlıyor Yeni Yayın Tarihi Nedir

Behzat Ç. dizisi yayınlandıgı dönemde büyük bir izleyici kitlesi edinmiş lakin bazı sebeplerden dolayı yayından kaldırılmıştı şimdi Behzat Ç. oyuncularından bugünlerde dizi tekrar yayın hayatına başlayabilir sinyali gelmeye başladı dizinin fanları Behzat Ç. bittiği günden bu yana sürekli sosyal medyada dizi ne zaman başlayacak, keşke bitmeseydi gibi söylemler yapmakta haliyle dizin başlangıç yapması kaçınılmaz gözükmekte peki Behzat Ç. dizisi ne zaman başlayacak dizi tamamen bittimi?

Ekşi Sözlük’te ‘Behzat Ç.’nin yeni sezonda tekrar başlaması’ başlığı altında dizinin senaristi Emrah Serbes’in de bulunduğu bir fotoğraf paylaşıldı. Başlıkta dizinin yeniden başlaması yönünde çalışmalar yürütüldüğü iddia edildi. Daha sonra Emrah Serbes, Twitter’daki kişisel hesabından “Görüşüyoruz olabilir” şeklinde bir tweet attı. Binlerce kişi paylaşımı retweet edip, beğendi.

96 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan dizinin sevenleri bu gelişmeler üzerine sosyal medyada “Behzat Ç. Yeniden” etiketi altında dizinin yeniden yayınlanması için çok sayıda paylaşımda bulundu.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.