Beyaz Show Beyazıt Öztürk Başvuru Adresi Seyirci Olma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Beyaz Show Beyazıt Öztürk Başvuru Adresi Seyirci Olma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Beyaz Show Beyazıt Öztürk Başvuru Adresi Seyirci Olma

Beyazıt Öztürk sunuculugunu yaptıgı Beyaz Show ekranlarda uzun yıllardır yayın hayatına devam etmektedir programın başarısı tartışılmaz Beyazıt Öztürk sayesindedir siz de Beyaz Show da seyirci olmak istiyorum diyorsanız Beyaz Show izleyici temsilcisi ile irtibata geçip Beyaz Show a çıkabilirsiniz bunun için yapmanız gerekenler aşagıda detayları ile yazılmıştır.

Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk

Beyaz Show sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ ün yaptığı, 6 Aralık 1996’dan beri Cuma geceleri Kanal D’de canlı yayınlanan talk-show programıdır.

Ömer Karacan’ın kurduğu Radyo Klas’tan gelen teklif üzerine, amatör radyocunun yolu İstanbul’a düştü. Burada, “Gece Tavuğu” adlı programla profesyonel yayıncılığa başladı ve geniş bir dinleyici kitlesi oluşturdu. Yine Karacan tarafından, 1995’te kurulan Number One TV’ye geçen Öztürk’ün yıldızı burada parladı. Webcam aracılığıyla stüdyodan, “Beyaz” adıyla canlı yayın yapmaya başladı. Programında yüzü görünmeden, karanlık bir siluet olarak izleyiciye seslendi ve büyük ilgi gördü. 90’lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.

Number One TV’de geçirdiği uzunca bir zamandan sonra, başka bir televizyon programı için Kanal 6’ya geçti. Ancak, Öztürk’ün 1996 yılında Kanal D’ye geçmesi ile birlikte “Beyaz Show” adlı talk-show programını sunmasıyla birlikte ülke çapında tanınmıştır ve 6 Aralık, 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konukları Hande Ataizi ve o günlerde Atv’de Gece Kuşu adlı talk-show’u sunan Okan Bayülgen’di. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Programda kısa film tadında skeçler çekmiştir ve programa telefon ile bağlanmak mümkündür. Ayrıca telefonla programa katılan ünlüler de olmuştur. Best Model of Turkey ve yetenek yarışmaları birincileri programa çıkartılmıştır. Stüdyo yaklaşık 50 kişilik bir kapasiteye sahipti. Genellikle bir kişi konuk alınıyordu ya da en fazla üç kişi konuk alınıyordu. Gelen ünlülere absürt şakalar da yapmaktadır.

KANAL D İLETİŞİM BİLGİLERİ
Kanal D ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi 0 (212) 478 00 88 Alo D Hattı’na yöneltebilirsiniz.

0 (212) 478 00 88

Kanal D dizi ve programları ile ilgili görüş ve önerileriniz için:
izleyicitemsilcisi@kanald.com.tr

İnternet sitemiz ile ilgili görüş ve önerileriniz için ;
bizeyazin@kanald.com.tr

Fax:
+90 212 413 53 77

Kanal D Merkez:
Doğan TV Center 34204/Bağcılar/İstanbul

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Beyaz Show Beyazıt Öztürk Başvuru Adresi Seyirci Olma"

  1. Necip demişki

    Beyaz sova izleyıcı seyırcı olarak gelmek istiyoruz iki arkadasız ama bi turlu seyirci olmak icin sitede verdıgınız tel nolarından bır turlu ulasamıyoruz yardımcı olurmusunuz ne yapmamız gerekiyoYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.