Beyaz Show Bitti mi Yayınlanacak mı 2016 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Beyaz Show Bitti mi Yayınlanacak mı 2016

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Beyaz Show Bitti mi Yayınlanacak mı 2016

Bilindiği üzere 8 ocak 2016 cuma günü beyaz show’a bağlanan biri çocuklar ölmesin diyerek beyaz show ekranlarına büyük bir tartışma başlatmıştı şimdi de beyaz shov yayınlanack mı ne zaman başlayacak 15 ocak cuma günü beyaz shov çıkacak mı diye sorular soruluyor şimdilik beyaz show akkında net bir bilgi bulunmadığı bilgisini alıyoruz.

Beyaz Show 8 Ocak 2016 Cuma Konukları kimlerdi?

8 Ocak 2016 Cuma akşamı saat 23:15’te canlı yayın ile izleyicilerle buluşan ”Beyaz Show”un konukları arasında; yakışıklı popçu Murat Dalkılıç, ünlü oyuncu Gürkan Uygun, genç kızların sevgilisi Tolgahan Sayışman, güzel oyuncu Tuvana Türkay ve İbrahim Yattara vardı.

Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle yeni yılın ilk programında “Beyaz Show” yine izleyenlerine şahanebir gece yaşattı. Peki 15 Ocak 2016 günü yayınlanacak Beyaz Show’da kimler olacak?

15 Ocak 2016 Cuma gecesi yayınlanacak olan Beyaz Show’un konuklarının bugün açıklanması bekleniyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.