Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler Nisan 2015 : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler Nisan 2015

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Beyaz Show Bu Haftaki Konukları Kimler Nisan 2015

Beyaz Show tüm hızıyla Kanal D ekranlarında devam ediyor bu hafta Beyaz Show da ilginç konuklar yer alıyor hemen hemen herkesin

Leyla İle Mecnun dizisinden tanıdıgı Ali Atay ve İsmail abi Serkan Keskin Beyaz Shov a konuk oluyor Beyaz Shov da bu hafta çok ilginç diyologlar gelişecegi kesin bilindigi üzere Ali Atay ve İsmail abi Serkan Keskin oldukça esprili bir yapıya sahipler biz de bu hafta Beyaz Show u izleyenler arasında olacagız sizinde kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yüz binlerce izleyicinin takip ettiği Leyla ile Mecnun dizisinin Mecnun’u Ali Atay ile İsmail Abi’si Serkan Keskin, Beyaz Show’un yeni bölüm konukları arasında yer alıyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show’un yeni bölümünde Ali Atay ve Serkan Keskin hayranlarının karşısına çıkacak. Beyaz Show 24 Nisan 2015 cuma gecesi saat 23:15’te Kanal D’de!

https://www.youtube.com/watch?v=Vhz7bRm4rBg

Leyla ile Mecnun dizisi devam ederken söylediği şarkılarla müzik konusunda da yetenekli olduğunu gösteren Ali Atay ile konuşması, duruşu, bakışı ile bile insanları güldürebilen Serkan Keskin’in buluştuğu sinema filmi Limonata 24 Nisan 2015 cuma günü vizyona giriyor. Filmde Ali Atay yönetmen koltuğunda, Serkan Keskin ise başrolde yer alıyor.
Limonata Filmi Oyuncuları

Serkan Keskin’in başrol olduğu filmde Ertan Saban, Funda Eryiğit, 2014 yılında hayatını kaybeden Ciguli ve Luran Ahmedi gibi oyuncular yer alıyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.