BURAYA TIKLA Yol Arkadaşım Başvuru Formu Seda Sayan Show Tv : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA Yol Arkadaşım Başvuru Formu Seda Sayan Show Tv

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA Yol Arkadaşım Başvuru Formu Seda Sayan Show Tv

Seda Sayan yepyeni bir program ile geri dönüyor programın adı Yol Arkadaşım peki nedir bu Yol Arkadaşım nasıl başvurulur Yol Arkadaşım başvuru formu Yol Arkadaşım seda sayan ile Yol Arkadaşım katıl Yol Arkadaşım nasıl katılınır Yol Arkadaşım nasıl gidilir Yol Arkadaşım

Yol Arkadaşım

Show TV ekranlarında Seda Sayan rüzgarı yepyeni bir formatla seyircisinin karşısına çıkıyor. Evlenme hayalleriyle hayat boyu yol arkadaşı arama macerasının anlatıldığı reality şov ‘Yol Arkadaşım’ çok yakında başlıyor.

Show TV ekranlarında Seda Sayan rüzgarı yepyeni bir formatla seyircisinin karşısına çıkıyor. Evlenme hayalleriyle hayat boyu yol arkadaşı arama macerasının anlatıldığı reality şov ‘Yol Arkadaşım’ çok yakında başlıyor

Production House yapımcılığında Show TV ekranlarında başlayacak olan ‘Yol Arkadaşım’, hayatlarını doğru insanla birleştirmek isteyen ancak bunun yolunu bir türlü bulamayan çiftleri birleştiriyor. Bu programda; çiftlerin hayatları bütün çıplaklığıyla, özel görüntülerle gözler önüne serilecek.

Programa katılan çiftlerin hayatları profesyonel bir ekip tarafından takip edilecek ve bu görüntüler programda ekrana getirilecek. Türkiye’nin ilk halk jürisinin karşısına çıkacak olan çiftlerin uyumlu olup olmadığı ise, bu jüri tarafından tartışılacak ve son kararı yine halk jürisi verecek.

Ekranların tartışmasız starı Seda Sayan’ın sunacağı ‘Yol Arkadaşım’ hafta içi her gün Show TV ekranlarında olacak…

 

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

11 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA Yol Arkadaşım Başvuru Formu Seda Sayan Show Tv"

« Geri123İleri »
  1. deniz demişki

    öncelikle kendimi tanıtayım size benim adım deniz soyadım sezer 11 yaşundayım ben hergün rüzgar gülünü izliyorum çok seviyorum telefon numaramazı göndermişim ama arayın sabırsızlıkla bekliyorum ben hepinizi öyle çok seviyorumki en çok zıp zıpı seviyorum çünkü o bir ressam herkezin fotosunu çiziyor.

« Geri123İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.