Çanakkale Yüzyıllık Mühür Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Çanakkale Yüzyıllık Mühür Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Çanakkale Yüzyıllık Mühür Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri

TRT 1 ekranlarında muhteşem bir dizi Yüzy Yıllık Mühür sizlerle.

Yüzyıllık Mühür dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor çekim yeri neresi adresi nedir gibi sorulara cevaben hazırlamış olduğumuz konumuz da Yüzyıllık Mühür dizisi çekildiği yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizisinin çekimleri Aliağa’da yapılıyor. Yapımcılığını Garibaldi filmin üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda; Yiğit Özşener, Kemal Uçar, Serkan Kuru, Nesrin Cevatzade, Ali Akdal gibi birbirinden ünlü oyuncuların yanı sıra Türk ve düşman askerlerini canlandıran yüzlerce figüran oyuncu bulunuyor. Senaryosu Miraç Kazancı, Korhan Günay ve Taylan Işıklar’ın kaleminden çıkan Çanakkale Yüzyıllık Mühür dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Bahadır Er oturuyor.

ALİAĞA HALKINDAN DESTEK
Aliağa halkının çekimlerine destek verdiği dizi için Aliağa’nın tarihi Osmanlı köyü Güzelhisar’da da bazı düzenleme yapıldı. Teknolojiden faydalanılan dizinin çekimlerinde gerçekçi sahneler, daha ekranla buluşmadan çekimleri sette izleyenleri bile savaş yıllarına geri götürüyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.