Cansu Taşkın Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nereli Yaşı Kaç : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Cansu Taşkın Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nereli Yaşı Kaç

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cansu Taşkın Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nereli Yaşı Kaç

Cansu Taşkın kendisinden İnstagram’da söz ettirmeye başladığından bu yana epey yol almış durumda son çıkışı Ronaldo ile daha yükselmiş vaziyette peki Cansu Taşkın kimdir Cansu Taşkın nereli kaç yaşında facebook, twitter, instagram adresi nedir?

Siz de Cansu Taşkın ile ilgili öğrenmek istediğiniz bir konu var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Kendi sitesi olan cansutaskin.com.tr adresinden alıntı ile kendisini tanıyalım.

idol of models

16 yaşımda modelliğe başladım ilk tecrübem fatmagülün suçu ne dizisinde yer almak oldu, 17 yaşımda dünya 2.güzeli seçildim türkiye ve yurt dışındaki bir çok defile ve profesyonel çekimlerde yer aldım daha sonra kariyerime sunuculukta eklendi 2 yıl magazin programında sunuculuk yaptım. bununla beraber sinema hayatınada atıldım ilk başrol sinema filmim “QÜFÜR” oldu. 2013 yılında ise İdol of Models Yarışmasında Türkiye Güzeli Seçildim.

Dergi Çekimlerim

ilk dergi çekimim 2012 yılında gerçekleşti, bununla beraber birçok farklı dergi ve kapak çalışmalarım oldu. Bu esnada Google da Türkiyenin En çok Aranılan ismi seçildim. Kariyerimin en iyi çekimlerinden bir tanesi “ESQUİRE” Dergisi ile gerçekleşti ve Sevdiğimiz Kadınlar Listesine Adımı yazdırmayı Başardım.

Modellik Hayatım

Modellik hayatımda bir çok ünlü modacı ile çalışma fırsatı yakaladım, Sayısız defilelerde baş manken olarak yer aldım kariyerimdeki en zor defilelerden birtanesi “40 Kg. Ağırlığındaki Saf altından olan Gelinlik ile Podyumda Yürümemdi”

ve Sunuculuk

Seyirci karşısına ilk olarak bir Talkshow programında çıktım, Sunuculuk deneyimlerimden en farklı olanı kickbox maçı sunmamdı, bunların dışında iki yıl boyunca “TAKİP T” adlı programın hem yapımcılığını hemde sunuculuğunu üstlendim, şimdilerde ise Yeni bir Sağlık ve Spor Programına hazırlanıyorum.

Twitter adresi:twitter.com/cansutaskin

İnstagram adresi:instagram.com/cansutaskin1

Facebook adresi şu an kapalıdır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.