ÇEKİM YERİ ÇEKİLDİĞİ YER Sevda Kuşun Kanadında Nerede Çekiliyor? : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

ÇEKİM YERİ ÇEKİLDİĞİ YER Sevda Kuşun Kanadında Nerede Çekiliyor?

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ÇEKİM YERİ ÇEKİLDİĞİ YER Sevda Kuşun Kanadında Nerede Çekiliyor?

TRT Ekranlarında yine muhteşem bir dizi bizlerle dizimizin ismi SEVDA KUŞUN KANADINDA dizinin en çok merak edilen yanı nerede çekildiği biz de sizlere Sevda Kuşun Kanadında dizisinin nerede çekildigine dair bilgileri aşağıdaki yazımızda derledik ilgili yazımızı okuyarak sevda kuşun kanadında dizisi çekim yeri set adresi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sevda Kuşun Kanadında
Sevda Kuşun Kanadında, bir kuşak hikayesi 1968-70’leri ilk defa milli bir bakış açısıyla ele alıyor. Çarpıcı aşk öykülerini anlatırken getirirken o dönemin siyasal ve sosyal arka planını da yansıtıyor. O dönemde yaşanan olayların bugüne şaşılacak derece benzediğini gösteriyor. Bu vesileyle ülkemizde gerçekleştirilmek istenen hain darbe kalkışmasının da köklerine iniyor ve olaylar, ilk paralel devlet yapılanması çalışmalarına da büyük ölçüde ışık tutacak sahnelerle birlikte akıyor

Dizide bunların yanı sıra, bugünkü iktidarı yoğuran Mehmet Zahit Kotku, Sami Efendi, Necip Fazıl Kısakürek, Sezai Karakoç, Cemil Meriç, Şule Yüksel Şenler ve Necmettin Erbakan gibi ünlü siyaset ve kültür-sanat adamlarının mücadelelerine de yer verilirken, bu mücadeleye karşı tuzaklar kuran, ülkeyi kaosa sürükleyen ve onlara yataklık eden, cemaat adı altında faaliyet gösteren karanlık örgütlenmelere de değiniliyor.

Dizinin Eyüp Göktür’de çekilmektedir. Ayrıca ara sıra bazı set çalışmaları içinse Beykoz’da ki tarihi kundura fabrikasında özel oluşturulan set kullanılmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.