Çekim Yeri Sevdam Alabora Dizisi Nerede Çekiliyor : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Çekim Yeri Sevdam Alabora Dizisi Nerede Çekiliyor

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Çekim Yeri Sevdam Alabora Dizisi Nerede Çekiliyor

İşte sizlere yepyeni bir dizi adı Sevdam Alabora peki Sevdam Alabora dizisi nerede çekiliyor merak ediyormusunuz? Sevdam Alabora dizisi çekim yeri nerededir Sevdam Alabora hangi kanalda Sevdam Alabora ne zaman başlıyor Sevdam Alabora saat kaçta olacak.

Sevdam Alabora Muğla, Ortaca Çekiliyor

İlçemiz Muğla’nın, en önemli 12 ilçeden birisi olup, turistlerin akımına uğradığı ve dizi ekibimizde orada olduğu için belediyemizin yaptığı açıklamayla hem şehrimize büyük değişiklik katacağını, hemde oyuncularımızı en iyi şekilde ağırlamaya çalışacaklarının sözünü verdiler. Zaten insanların sıcak kanlılığından sürekli basheden yapım ekibimiz tekrar doğru karar verdiklerini anlamışlardır.

Sevdam Alabora dizisinin yayın kanalı belli oldu. Alabora dizisi Atv ekranlarında renk bulacak.
Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın ana hikayesini yazacağı başrollerinde Kadir Doğulu, Elçin Sangu ve Mustafa Avkıran‘ın yer alacağı diziye Haziran Gecesi, Aşk ve Ceza, Sıla ve son olarak Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Gökçe Yanardağ dahil oldu.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Çekim Yeri Sevdam Alabora Dizisi Nerede Çekiliyor"

  1. Çetin demişki

    Dizi, Kıyıköy / KIRKLARELİ’nde çekilmektedir.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.