Ceren Kenar Tüm Ayrıntılar Kimdir Nereli Ne İş Yapar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Ceren Kenar Tüm Ayrıntılar Kimdir Nereli Ne İş Yapar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ceren Kenar Tüm Ayrıntılar Kimdir Nereli Ne İş Yapar

Sevgili ziyaretçilerimiz bu konumuz da Ceren Kenar hakkında bilgiler verilmektedir siz de Ceren Kenar kimdir Ceren Kenar nereli Ceren Kenar ne iş yapar Ceren Kenar biyografi Ceren Kenar hakkında tüm bilgileri merak ediyorsanız Ceren Kenar Tüm Ayrıntılar Kimdir Nereli Ne İş Yapar içerikli yazımızı okumalısınız.

Ceren Kenar Taraf Gazetesinde yazan bir gazetecidir. Dış politika hakkında dikkat çekici ve ilginç yazılar yazarak ilgi toplamaktadır. Orta Doğu Teknik niversitesinde siyaset bilimi okuduktan sonra Boğaziçi Üniversitesinde sosyoloji üzerine yüksek lisans yapmıştır. Genç siviller’in kurucularındandır. Arapça öğrenmekte zorlandığını iddia etmektedir.

Ceren Kenar kendinden bahsettiren semptaik bir gazeteci ve araştırmacıdır. Bilgi birikimi kuvvetlidir ve dış politika konusunda yazdığı şeyler hem tepki hem de dikkat toplar. Her kesimden insanın dikkatini çeken bir gazetecidir. Gerçekten çalışkan ve işine gerçek bir saygı duyan ve emek gösteren bir bayan araştırmacı ve yazardır. Bilgi birikimi de bir o kadar yüksek ve geniştir.

Ceren Kenar değinilmeyen bir çok konuya değinen ve hassas yazılar kaleme alan bir gazetecidir. Taraf gazetesi bünyesinde çalışmaktadır. Kendisini televizyon ekranlarında görmek de mümkündür. Bir çok çalışmaya katılır. Kendisini bir çok televizyon programında görebilirsiniz. İddialı düşünceleri ve araştırmacı kimliği hep dikkat toplar. Başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmiş ve mesleğinde iddialıdır.

Ceren Kenar şu anda Türkiye Gazetesi de yazı yazmaktadır

En son yazdıgı yazıdan kısa bir kesit

Suriye İnsan Hakları Gözlemevi’nin araştırmasına göre, Kobani’de son 40 gündür devam eden çatışmalarda 800’den fazla insan hayatını kaybetti. Ölenlerden 21’i Kürt sivil, 302 tanesi ise YPG (PYD) militanı, 10’u ise Kobani’de YPG’ye destek için gelen Özgür Suriye Ordusu militanı. Buna karşı ölen IŞİD militanı sayısı 481.
Bu rakamların çatışma bölgesinden zorlukla temin edildiğini ve gerçek rakamların biraz daha yüksek olabileceği şerhini düşerek bir soru ile başlayalım:
Kobani’de ölen 21 sivile karşı, Türkiye’de Kobani’ye yardım amacıyla, farkındalık oluşturmak için düzenlendiği iddia edilen gösteriler sonucu 40’tan fazla sivil hayatını kaybetti. Buna ek olarak sivil kıyafetleri üzerindeyken Türk polisleri, askerleri ve bir korucunun canına kastedildi.
Bu tabloda tuhaf bir şey yok mu?

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Ceren Kenar Tüm Ayrıntılar Kimdir Nereli Ne İş Yapar"

  1. fghrthg demişki

    Pekçok yerde bu metin aynen geçiyor. Belli ki kendi yazmış. :)Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.