Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Tüm Bilgiler

Yakında çok ses getirecek bir dizi başlıyor dizimizin adı Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz peki Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz disizi kadrosu kimler var hangi semtte çekiliyor nerede çekilecek oyuncuları kimler gibi soruların cevaplarını sizler için aşagıda ki yazımız da verdik tüm bilgileri yazımız da bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in senaryosunu yazdığı diziyi, Onur Tan yönetiyor. Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya ve Tuna Orhan gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunduran dizinin çekimleri, geçtiğimiz günlerde İstanbul‘da başladı bile.

Oktay Kaynarca dizide, ‘Hızır‘ isimli bir mafya babasını canlandırıyor. Kalabalık bir ailenin reisi olan ‘Hızır’ın eşi ‘Meryem’i ise Deniz Çakır canlandırıyor.

Senaryosu ve hareketli kurgusuyla izleyicileri atv ekranına bağlayacak olan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın konusu şöyle:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu ?

Ufak yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru hızla tırmanan ‘Hızır Çakırbeyli’; sözüne güvenilir, güçlü bir adamken devletin radarına takılır.

Devlet, bazı gayrımeşru faaliyetleri kontrol etmek için onu seçmiştir. Bu teklif, ‘Hızır’ için iki tarafı keskin bir bıçaktır. Kabul etmesi halinde mafya ailesine ihanet etmiş olacaktır, reddederse ebediyen mahkumiyetle yüzleşecektir. Bu teklif gizli kalmaz. Büyük patron ‘Ünal Kaplan’, ‘Hızır’ın etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir. ‘Hızır’ın özel hayatı da dalgalıdır. Eşi ‘Meryem’, ‘Hızır’ın aşık olduğu mimar ‘Nazlı’nın hamile olduğunu öğrenir ve bu çocuğun doğmasına asla izin vermeyecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hangi kanalda yayınlanacak ?

ATV ekranlarına gelmeye hazırlanıyor dizi ve çekimlere İstanbul’da başlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak ?

Dizinin Eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.