EVİM ŞAHANE 2016 Başvuruları Başvur Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

EVİM ŞAHANE 2016 Başvuruları Başvur Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

EVİM ŞAHANE 2016 Başvuruları Başvur Başvuru Formu Doldur

Evim şahane programı hemen hemen herkesin severek izledigi ev dekorasyon programıdır Evim Şahane ekibi sizler için evinize kadar gelip belirtmiş oldugunuz odayı baştan sona yeniliyor Evim Şahane 2016 yılında da sizlere yayın yapmaya yüzünüzü güldürmeye devam edecektir.

Evim Şahane 2016 başvuru formu aşagıda yer almaktadır.

Kanal D evim şahane yarışmasında yarışmacı olmak için neler yapmalı?  Evim Şahane başvuru formu doldur ve yarışmada sen de yarış

Kanal D Evim Şahane yarışması nasıl katılırm diyenler ve Evim Şahane katılmak istiyorum, Evim Şahane nasıl katılabilirim diyen evine güvenenler için Evim Şahane programına başvuru şartlarını ve Evim Şahane yarışmacı olmak için neler yapılması gerektiğini okuyacaksınız. Kanal d Evim Şahane programına online kayıt başvuru yapmak için gerekli bilgileri aşagıda verdik.

 

Evim Şahane Nasıl Katılınır

Kanald evim Şahane programına evim şahane başvuru formu dolduran adaylar arasında evlerine güvenen adayların ev dekorasyonları kıyasıya yarışacak. Kanald evim Şahane programına katılma şartları için programın sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kanald evim Şahane programına nasıl katılırım öğrenmek için program sayfasında evim şahane online başvuru formu ve katılma koşullarını okuyabilirsiniz.

Evim Şahane yarışmasına katılmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız formu ayrıntılı bir biçimde doldurmanız ve program sorumlularına ulaştırmanız yeterli oluyor. Başvuru Formu İçin Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Yarışma başvuruları için önemli duyuru
Kanal D’ de yayınlanan programlara başvurularınız sonrasında, ilgili ekipler tarafından sms ya da telefon araması yolu ile sizlerle bağlantı kurulur ve bu görüşmelerde sizden HİÇBİR ŞEKİLDE PARA TALEBİ YAPILMAZ. Bu şekilde yapılan aramalara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Hiçbir kaydına ulaşılamayan bir şirket ve/ veya kişiler tarafından, şirketimizin adı kullanılarak veya herhangi bir şirket adı zikredilmeden; kişilerin irtibat numaraları aranmak suretiyle kendilerine bir kargo gönderileceği, gelen kargo karşılığında para ödenmesi halinde düzenlenecek olan bir yarışmaya katılma hakkı kazanılacağı vaat edilmekte olduğu öğrenilmiştir.

Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılan bu durumun Kanal D ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kanal D’de yayınlanmakta olan ve/veya yayınlanacak olan hiçbir yarışma programında, hiçbir başka içerikli programda bu tür bir yöntem kullanılmamaktadır.

Kanal D hiçbir zaman ve hiçbir şekilde yarışma başvuruları için ödeme talep etmemektedir. Tarafınıza gelen/ gelebilecek olan bu tür teklif, ödeme taleplerine itibar etmemenizi rica ederiz.

Kanal D, resmi başvuru kanalları aracılığıyla yapılan yarışmacı başvurularını hiçbir sebeple üçüncü kişilerle paylaşmamaktadır.

Başvuru sırasında istenen bilgiler şu şekildedir.

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu
Adınız Soyadınız
Eşinizin Adı Soyadı
Fotoğraf-1
Kendinizin fotoğrafı
Fotoğraf-2
Eşinizle birlikte fotoğrafınız
Cep Telefonunuz
Ev Telefonunuz
Mail Adresiniz
Cinsiyetiniz
Doğum Tarihiniz
Eğitim Durumunuz
Mesleğiniz
Boyunuz (cm)
Kilonuz
Hobileriniz ve Fobileriniz Nelerdir ?
Karakterinizi Birkaç Kelime ile Açıklar mısınız ?
Eşinizin Cep Numarası
Eşinizin Boyu
Boy (cm)
Eşinizin Kilosu
Eşinizin Sevdiğiniz Yönleri Nelerdir ?
Eşinizin Sevmediğiniz Yönleri Nelerdir ?
Adresiniz
Yaşadığınız Şehir
Çocuğunuz var mı ? Var ise Kaç İsimleri ve Yaşları
Daha Önce TV Programına Katıldınız mı ?
Evet İse Hangi Programa ve Ne Zaman
Sizin veya Eşinizin Tv de Sergileyebileceğiniz Bir Yeteneğiniz Var mı ?

 
EVİM ŞAHANE BAŞVURUSU İÇİN
BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

621 Yorum yapılmış "EVİM ŞAHANE 2016 Başvuruları Başvur Başvuru Formu Doldur"

« Geri12...121122123124125İleri »
  1. kazım demişki

    05353397804 bizde katıla bile

« Geri12...121122123124125İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.