Evleneceksen Gel Nurullah Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nerelidir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Evleneceksen Gel Nurullah Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nerelidir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Evleneceksen Gel Nurullah Hakkında Tüm Bilgiler Kimdir Nerelidir

Bugün sizlere Evleneceksen Gel adlı televizyon programında kendisine eş arayan Nurullahı tanıtacagız siz de Nurullah kimdir nerelidir facebook twitter instagram hesapları nedir varmıdır gibi sorulara cevap arıyorsanız aşağıdaki yazımızda tüm detayları paylaştık.

Evleneceksen gel Nurullah Kimdir ?

Seda Sayan ve uğur arslanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel programında damat adayı olan nurullah geldiği ilk günden beri büyük ilgi odağı olan damat adaylarından bir tanesidir.

Evleneceksen gel damat adayı olan nurullah yirmi üç yaşındadır. Oldukça yakışıklı olan nurullah kendi gibi dik duran ve başarılı bir bayan istemektedir. Kıskanç birisi olmamasını ve evleneceği eş adayının yirmi beş ve yirmi sekiz yaşları arasında olmasını tercih etmektedir. Yaş farkı takıntısı olan evleneceksen gel damat adayı nurullah oldukça yakışıklı ve dikkat çeken bir damat adayıdır.

Seda Sayan ve uğur arslanın sunuculuğunu yaptığı evleneceksen gel damat adayı olan nurullah hiç evlenmemiştir. Çocuk sahibi değildir. damat adayı olan nurullah kendi gibi evlenmemiş bir gelin adayı istemektedir. kocaelinden katılmaktadır. damat adayı olan nurullah işletme mezunu bir yakışıklı damat adayıdır. Yanına yakışacak ve kıskanç olmayan gelin adaylarını beklemektedir.

Evleneceksen gel evlendirme programına katılmak için facebook adresinden mesaj atarak veya kanal da verilen telefon numaralarını arayarak hem talip olabilir hemde evleneceksen gel programına katılmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.Star tv nin sevilen evlendirme programı olan evleneceksen gel programında damat adayı olan nurullah duruşu ve hareketleri ile dikkat çeken damat adayları arasında yer almaktadır Oldukça temiz ve yalan söylemeyen biri olarak bütün evleneceksen gel ekibi olarak sevilen bir loca adayıdır. Kendisine gelecek olan adayların kendisine güvenmesi ilk başta ve yalan söylememesini istemektedir. Evliliğe ciddi olan bütün gelin adaylarını evleneceksen gel damat adayı olan nurullah beklemektedir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.