Gizli Sırlar Kod Adı K.O.Z. Filmi Filmindeki K.O.Z. Ne Demek Nedir Anlamı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Gizli Sırlar Kod Adı K.O.Z. Filmi Filmindeki K.O.Z. Ne Demek Nedir Anlamı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gizli Sırlar Kod Adı K.O.Z. Filmi Filmindeki K.O.Z. Ne Demek Nedir Anlamı

Ülkemiz de bir ton siyaset içerikli Kod Adı K.O.Z. yapımlar Kod Adı K.O.Z. çıkmakta şimdi de bunlara yenisi Kod Adı K.O.Z. eklendi filmin adı Kod Adı K.O.Z. peki koz nedir açılımı nedir diye soracak olursanız sizler için aşagıda biraz olsun dile getirmeye çalıştık kod adı koz ne zaman vizyonda Kod Adı K.O.Z. kod adı koz fragman kod adı koz ne zaman çıkacak Kod Adı K.O.Z. parantez yapım muhsin yazıcıoğlu Kod Adı K.O.Z. parantez film kod adı koz oyuncuları koz ne demek Kod Adı K.O.Z. anlamı nedir açılımı nedir neyin kısaltılmışı

K.O.Z’UN AÇILIMI NE?

Kod adı koz

K.O.Z’un açılımı ne? Yapımcı Uğur Yalçınkaya, “K.O.Z”un açılımının ne olduğu sorusu üzerine “Açılımını sosyal medyada soracağız, bilenler için özel bir gala yapacağız. Filmde Başbakan’ın kullandığı bir cümleyi içeriyor” dedi.

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sürecini konu alan “Kod Adı: K.O.Z” adlı sinema filmi için dün bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan yapımcı Uğur Yalçınkaya, “Hükümetten destek aldığımızı ispat eden bir gazeteci olursa, bu sinema filmini çekmeyeceğime söz veririm” dedi.

Zelal Özalp’in Hürriyet’te yer alan haberine göre, toplantıya filmde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandıracak olan Orhan Kılıç’ın yanı sıra diğer oyuncular Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Hakan Ural ve Günay Musayeva katıldı. Filme yönelik eleştirilere yanıt veren yapımcı Yalçınkaya, “Bu bir aklama çabasıdır, hükümet filmidir yorumları beni gerçekten üzdü. Biz Kültür Bakanlığı’na bile başvurmadık, bütçe istemedik. Hükümetten destek aldığımızı ispat eden bir gazeteci olursa, bu sinema filmini çekmeyeceğime söz veririm” diye konuştu.

Geçtiğimiz Cuma günü 850 salonda ve 359 kopya ile dağıtıma sokulan 17 Aralık operasyonu ve Erdoğan’ın “paralel yapı’ ile mücadelesini konu alan “Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor” filmi, sinema dili açısından vasatı bile yakalayamayan, kötü bir propaganda filmi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

4 Yorum yapılmış "Gizli Sırlar Kod Adı K.O.Z. Filmi Filmindeki K.O.Z. Ne Demek Nedir Anlamı"

 1. k.o.z demişki

  K.o.z nin anlamını biliyorum ama soylemeyecegim. Adımda emailimde uydurma.

 2. Bışar demişki

  K.O.Z AÇILIMI (KULLANILMIŞ ORTAK ZEKALILAR)

 3. Ahmet demişki

  KOZ=Köstebek operasyonu zamanı

  Filmde başbakanla mit müsteşarının görüşmesinde başbakan mit müsteşarına diyor bunu içeren bir cümlede.

 4. Turan AYKUT demişki

  Geçtiğimiz Cuma günü 850 salonda ve 359 kopya ile dağıtıma sokulan 17 Aralık operasyonu ve Erdoğan’ın “paralel yapı’ ile mücadelesini konu alan “Kod Adı K.O.Z.: Maskeler Düşüyor” filmi, sinema dili açısından vasatı bile yakalayamayan, kötü bir propaganda filmi.

  Kaynak: http://canlisite.net/medya/gizli-sirlar-kod-adi-k-o-z-filmi-filmindeki-k-o-z-ne-demek-nedir-anlami.html

  YANIT:Bahsi geçen filmi propaganda yapmak için değil, devletin artık gizli olmayan sırlarını millete duyurmak ve bilinçlendirmek adına yapılmış bir filmdir. Ankara / MAMAK da yaşıyorum hatta Abidinpaşa semtinden bu güne kadar izlediğim en muhteşem filmdir!Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.