Gönül İşleri Dizisi Final Neden Bitti Son Bölümde Neler Oldu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Gönül İşleri Dizisi Final Neden Bitti Son Bölümde Neler Oldu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gönül İşleri Dizisi Final Neden Bitti Son Bölümde Neler Oldu

Hayranların severek izledigi Gönül işleri dizisi final yaptı peki gönül işleri son bölüm de neler oldu gönüş işleri dizisi bitiş sebebi nedir son bölüm fragmanı nasıl gönül işleri ne zaman başlayacak gibi soruların cevaplarını sizler için aşagıda ki yazımız da detaylıca anlattık siz de aşagıda bulunan gönül işleri dizisi ile ilgili yazımızı okuyabilir varsa yorumunuz yine aşagıda bulunan yorum bölümümüzden yorumda bulunabilirsiniz.

Star Tv’nin sevilen dizisi Gönül İşleri bu hafta ekrana veda etti. Pazar akşamı 28. bölüm ile ekrana gelen Gönül İşleri final bölümünde neler yaşandı merak konusu. İşte Gönül İşleri finali ve ayrıntılar..

Saadet, Sevda ve Servet mutluluğu yakalayabildi mi?Saadet’in nikahı, Tibet’in Kemal’e kurduğu tuzak yüzünden tehlikeye girmiştir. Saadet’in korktuğu başına gelmiştir.

Kemal, içine düştüğü kumpastan kurtulup Saadet ile nikahına yetişmek için her şeyi göze almaya hazırdır. Ailenin geleceğine dair sürpriz anlarla süslenen, kimi zaman hüzün, kimi zaman heyecanla dolu bölümde, Muzaffer tüm kızlarını bir arada ve yanında tutmak için çabalayacak, kızlar babalarının çabası ile aile olmanın önemini bir kez daha kavrayacaklardır.

Saadet, Sevda ve Servet, hayatlarını yoluna koymaya çalışırken birbirlerine verdikleri destekle hayata tutunmayı mı yoksa kendi hayatlarına dağılmayı mı seçeceklerdir? Geçmişten geleceğe uzanan bir yolculuk kızların tüm sorularına cevap verecekti.

Bilindigi üzere erken final yapan diziler finalden sonra eger çok tepki gelirse tekrar yayına devam edebiliyor siz de gönül işleri dizisi bitmesin devam etsin istiyorsanız yorum bölümümüzden yorumda bulunabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Gönül İşleri Dizisi Final Neden Bitti Son Bölümde Neler Oldu"

  1. Kıvılcım demişki

    Gönül işleri dizisi, senaryosu ve tümü çok değerli oyuncularıyla yayını devam eden pek çok diziye göre nitelikli ve sürükleyici bir yapıldı.
    Umarım reyting kaynaklı değilse sorun her ne ise aşılır ve yayını ekranlarda bir biçimde devam eder. Böyle bir kadronun her zaman biraraya gelerek doyurucu çalışmalar ortaya çıkarması her zaman kolay olmuyor.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.