Hanım Köylü Dizisi Hakkında Herşey Nerde Çekiliyor Oyuncuları : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Hanım Köylü Dizisi Hakkında Herşey Nerde Çekiliyor Oyuncuları

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hanım Köylü Dizisi Hakkında Herşey Nerde Çekiliyor Oyuncuları

Star TV de muhteşem bir dizi Hanım Köylü sizlerle peki Hanım Köylü dizisi nerede çekilecek çekim yeri neresi Hanım köylü dizisi kadrosu oyuncuları kimler gibi ayrıntıları sizler için aşağıda ki yazımız da açıkladık.

Özellikle Baba Ocağı, Dürüye’nin Güğümleri ve son olarak Güzel Köylü gibi sevilen pek çok diziyi izleyiciler ile buluşturan Gold Film, yakın zamanda yukarıda saydığımız dizilerin formatına benzer bir dizi olan Hanım Köylü yeni dizi ile seyirci karşısına çıkacak. Dizinin senaryosunu kimin yazacağı belli olmuş durumda. Baykut Badem ve Filiz Ekinci dizinin senaryosunu kaleme alırken, ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan ise yönetmen koltuğunda yer almaya hazırlanıyor. Hanım Köylü dizisinin nerede çekileceği ise belli oldu. Dizinin çekimleri Ege bölgesinde belirlenen bir köyde yapılacak. Dizinin ne zaman başlayacağı da oldukça merak ediliyor. Hanım Köylü dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil. Ancak bahar aylarında seyirci ile buluşması planlanıyor. Başrollerinde ise; Yusuf Çim, İlhan Ali ve Toygan Avanoğu gibi pek çok ünlü oynayacak.

Çekimlerinin Marmaris’in doğa harikası bir köyünde başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturuyor.

Bu köyde “Hanımköylü” kuralları işliyor!

Saklıköy, doğası, atmosferi ve çok güzel kızlarıyla meşhur, cennet gibi bir yerdir. Saklıköylüler bu güzelliklerinin, dışarıdan gelecek insanlar tarafından bozulacağından hep korkarlar.

Köyün kızları dünyalar güzelidir. Köyden hiç bir kızı dışarıya vermez Saklıköylüler, eğer köyün dışından biri o bölgeden bir kızla evlenmek isterse mutlaka ‘Hanımköylü’ olup, orada yaşamak zorundadır.

Sımsıcak, içten bir aşk hikayesini anlatan dizi; Ferit’in ve bir çok bağrı yanık erkeğin ‘Hanımköylü’ olmasının eğlenceli, komik hikayesini ekrana getirecek.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Hanım Köylü Dizisi Hakkında Herşey Nerde Çekiliyor Oyuncuları"

  1. meliha demişki

    ferit ve ilkgün birbirine çok yakışıyorlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.