İsimsizler Dizisi Nerede Çekiliyor Kadrosu ve Özeti : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İsimsizler Dizisi Nerede Çekiliyor Kadrosu ve Özeti

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İsimsizler Dizisi Nerede Çekiliyor Kadrosu ve Özeti

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi dizimizin ismi isimsizler peki isimsizler dizisinde kimler oynuyor oyuncu isimleri nedir dizinin çekim yeri neresi bunblarla ilgili tüm bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda derledik siz de isimsizler dizisi hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okumalısınız.

İsimsizler, 27 Mart Pazartesi günü 20.00’de ekran macerasına başlıyor.

Yapımcılığını Barakuda Film & Es Film; Ahmet Kayımtu, Yusuf Esenkal, Serdar Öğretici’nin üstlendiği İsimsizler, umutsuzluk kokan bir tabloyu umudun resmine dönüştürmek için verilen mücadeleyi konu alacak.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kuytu bir kasabasında görev yapmak isteyen bir Kaymakam adayının yaşadıklarını anlatan gerçeğe dönük öyküsü.. Eski bir Türk Silahlı Kuvvetleri üyesi, güvenlik uzmanı ve aynı zamanda yazar olan Mete Yarar tarafından bir çok senaristle ortaklaşa kaleme alınan yeni projede yer alacak.

İsimsizler Konusu

Görev aşkıyla yanıp tutuşan bir Kaymakam’ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde kuytu bir kasabada görev aldığı süreçte yaşadıklarını anlatan yaşanmış bir hikaye..
Fatih, geleceğin başarılı vaat edilen kaymakam adayıdır. Yurt dışı temsilciliklerinden birinde göreve başlayacağı sırada Virankaya’dan acı haberle hayatını birden bire değiştirmeye karar verir. Virankaya’daki kaymakam şehit düşmüştür. Fatih bunun üstüne oranın kaymakamı olmaya razıdır.
Vatanı için rahattan ziyade ateşin içine kendini atmaya karar vermiştir. Vatan sevgisiyle yanıp tutuşan Fatih, ekibi ile birlikte uç noktasında bulunan Virankaya’ya yolculuğa başlar.
İsimleri belkide hiçbir zaman anılmayacak bu ekip görünmeyen düşmanlarıyla savaştığı sırada önce düşmanlarının maskesini indirmek zorunda kalır. Düşman dedikleri onlar kadar mert ve cesur değildir

Dizi Güneydoğu Anadolu bölgesinde çekilmesi düşünülürken terör operasyonlarının yoğunluğundan dolayı, İsimsizler dizisinin çekimlerine Konya’da geniş bir mekanda hazırlanmış çekim yerlerinde yapılmaya başlanmıştır. Güneydoğu Anadolu bölgesinde bir kasabada Kaymakamlık görevini canı gönülden yapan bir Kaymakam’ın teröre ve teröriste karşı verdiği mücadelenin konu alınacağı isimsizler dizisi mükemmel bir dizi olacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.