Kara Ekmek Dizisi Hakkında Tüm Ayrıntılar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kara Ekmek Dizisi Hakkında Tüm Ayrıntılar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kara Ekmek Dizisi HAkkında Tüm Ayrıntılar

Yepyeni bir dizi başlıyor adı Kara Ekmek ATV Kara Ekmek dizisinin konusu nedir Kara Ekmek ne zaman yayınlanacak Kara Ekmek hangi tarihte çıkacak Kara Ekmek oyuncuları kimler Kara Ekmek kadrosu Kara Ekmek cast Kara Ekmek kimler oynuyor.

Biten bir hayat yeniden başlar mı? ATV’den çok konuşulacak yeni bir dizi… KARA EKMEK

Hatalar zinciri sonrası ölmüş birisinin hayatının yeniden başlaması konu alınacak. İlginç kurgusu, duygusal sahneleri ve efektleriyle adından çok söz ettirecek olan dizi.

Ushan Çakır ATV’de başlayacak yeni dizisi Kara Ekmek için oyuncu arkadaşlarıyla çekimlere başladı. Kara Ekmek oyuncuları sayfamızdan dizimizdeki bütün belirlenmiş oyuncuları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra oyuncular kesin olarak belirtildiği sürece sayfamıza eklenmektedir. Şimdi isterseniz Ushan Çakır’ı tanıyalım. Oyuncu 1984 doğumlu ve 30 yaşında. Kendisi reytingler yüzünden biten TRT 1 dizisi Leyla ile Mecnun’dan olaylı bir şekilde ayrılmıştı. Aynı zamanda o diziyle birlikte ünlü olmuştu. Arda karakterini canlandırdığı diziden tatsızlıklar sonucu ayrılan oyuncu daha sonra Kurt Seyit ve benzeri bir çok dizi ve yapımda rol aldı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

4 Yorum yapılmış "Kara Ekmek Dizisi Hakkında Tüm Ayrıntılar"

 1. neslihan demişki

  kara ekmek dizisine oyuncu alınacakmı

 2. neslihan demişki

  cevaplarınızı nerden goruyoruz

 3. neslihan demişki

  cevaplarini vermemissiniz

 4. Eda demişki

  çekim yerleri görmek istiyorsanin iphone yada android telefonunuza Dizi Map app’i yukleyin.

  Dizi Map app da dizilerin cekim yerlerin görebilirsin. tavsiye ederim.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.