Karagül Dizisi Fırat Diziden Ayrıldı mı Yavuz Bingöl Çıktı mı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Karagül Dizisi Fırat Diziden Ayrıldı mı Yavuz Bingöl Çıktı mı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Karagül Dizisi Fırat Diziden Ayrıldı mı Yavuz Bingöl Çıktı mı

Fox tv nin çok konuşulan dizisi Karagül de oynayan Fırat karakterini canlandıran Yavuz Bingöl diziden neden ayrıldı ayrılacakmı Karagül Fırat bıraktımı Yavuz bingöl çıktımı gibi soruların yanıtları aşagıda açıklanmıştır.

Karagül Dizisi 63. Bölüm Fırat Yavuz Bingöl Ayrılıyor: Halfeti’nin muhteşem doğal atmosferinde çekilen dizide Fırat karakterini canlandıran Yavuz Bingöl, 63.bölümde öldürülürek diziden çıkacak.Usta aktrist, dizinin ardından sinema filminde rol alacağını ve kendisine dizi teklifleri gelmesine rağmen Eylül 2015′e kadar yeni bir projeye katılmayacağını söyledi.

FOX TV nin ve Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Karagül’de sürpriz bir ayrılık yaşanacak. Dizinin başrol oyuncularından Fırat gelecek bölümde vurulacak ve diziden ayrılacak. Peki Karagül Fırat( Yavuz Bingöl) neden diziden çıkarılıyor. Bu soruların cevaplarının yazımızın devamında okuyabilirsiniz.

Peki Yavuz Bingöl Diziden Neden Ayrılıyor

Karagül Dizisi 63. Bölüm Fırat Yavuz Bingöl Ayrılacak: Halfeti’nin muhteşem doğal atmosferinde çekilen dizide Fırat karakterini canlandıran Yavuz Bingöl, 63.bölümde öldürülünce diziye veda edecek. Usta oyuncu, dizinin ardından sinema filminde rol alacağını ve kendisine dizi teklifleri gelmesine rağmen Eylül 2015′e kadar yeni bir projede yer almayacağını belirtti.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Karagül Dizisi Fırat Diziden Ayrıldı mı Yavuz Bingöl Çıktı mı"

  1. nurhan demişki

    Karagulde yavuz bingolu razi edin onsuz dizinin tadi olmaz ebru ve firat guzel yakisiyorlardi o ikili olmassatadi olmaz lutfen firati razi edin once alistiriyorsunuz sonra sevilen bir oyuncu ayriliyor dizi gozden dusuyor neden kalici ankasma yaomiyorsunuz basindaYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.