Kiraz Mevsimi 40. Bölümünde Neler Oluyor Fragmanı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kiraz Mevsimi 40. Bölümünde Neler Oluyor Fragmanı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kiraz Mevsimi 40. Bölümünde Neler Oluyor Fragmanı

Hemen hemen herkesin severek izledigi fox tv de yayınlanan bir dizi olan Kiraz Mevsimi bu hafta 40. bölümü ile karşımız da peki Kiraz Mevsimi 40 bölümde neler olacak kiraz mevsimi son bölümü sizler için aşagıda kiraz mevsimi 40. bölümü ile ilgili bilgileri paylaştık siz de kiraz mevsimi dizisi ile ilgili merak ettiginiz ve yorumda bulunmak istediginiz şeyler var ise bizlere aşagıda ki yorum bölümümüzden yorumda bulunabilirsiniz teşekkür ederiz.

Kiraz Mevsimi son bölümde heyecan dorukta. Ayaz’ın doğum günü yaklaşık ve Öykü ona unutulmaz bir sürpriz yapmak ister.

Öykü’nün açıklaması herkes için büyük bir şoktur. Süpriz karar veren sadece onlar değildir. Aile yemeğinde bu kez hiç umulmadık birileri şaşırtır herkesi. Bu gelişmenin ardından Öykü annesinin evine dönecektir. Ancak Ayaz izin vermez.

Görüldügü üzere Kiraz Mevsimi dizisin de bir hayli ilginç şeyler yaşanacak 11 nisanda yayınlanacak olan 40. bölüm son bölüm için aşagıda ki yorum bölümümüzden yorumda bulunabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.