Kocamın Ailesi Tüm Bilgiler Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Adresi Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kocamın Ailesi Tüm Bilgiler Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Adresi Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kocamın Ailesi Tüm Bilgiler Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Adresi Nedir

Merhaba sevgili Kocamın ailesi dizisi hayranları bugün sizlere Kocamın ailesi dizisi çekildigi yer ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz siz de Kocamın ailesi dizisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizler için

aşagıda ki yazımızda Kocamın ailesi dizisi çekildigi mahalle Kocamın ailesi dizisi adresi Kocamın ailesi dizisi yol tarifi Kocamın ailesi dizisi hangi semtte hangi ilde hangi ilçede gibi sorulara cevap olarak bu yazımızı hazırladık.

Fox Tv ekranlarında büyük bir ilgi ile izlemiş olduğunuz Kocamın Ailesi dizisinin çekildiği yer neresi biliyor musunuz? Seti nerede merak eden dizi hayranları var. Belki ziyaret amaçlı belki de ortamın güzelliğinden ötürü merak ediyor olabilirsiniz. Hangi şehirde, hangi ilçede, hangi köyde bilmeniz gerekenler.

Fox TV’nin yeni dizilerinden Kocamın Ailesi aile dizisi olarak karşımıza çıktı ve çekim yerleri de bizlere pek yapancı gelmedi işin açıkcası. Biraz araştırma ile dizinin İstanbul’da çekildiğini öğrendik. Bir ziyaretçimizden gelen bilgiye göre de dizinin çekim yeri adresi:

Kandilli iskelesinin karşısındaki sokaktan yukarı çıkınca sağdaki ilk sokak Zaten ara sokaklara bakınca AR PASTANESİ’nin bulunduğu yer.

Sizin de Kocamın ailesi dizisi hakkında düşünceleriniz varsa bizlere aşagıda ki yorum bölümümüzden yazıp Kocamın ailesi dizisi çekildigi yer ile ilgili bilgi alabilirsiniz hatta siz de Kocamın ailesi dizisinin çekildigi farklı bir mekan görürseniz bizlere yorum olarak yazın ögrenelim.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

6 Yorum yapılmış "Kocamın Ailesi Tüm Bilgiler Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Adresi Nedir"

« Geri12İleri »
  1. bade demişki

    zaten kocamın ailesi final yaptı

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.