Mesaj Yaz Soru Sor Nihat Hatipoğlu Mesajını Gönder İletişim Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Mesaj Yaz Soru Sor Nihat Hatipoğlu Mesajını Gönder İletişim Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mesaj Yaz Soru Sor Nihat Hatipoğlu Mesajını Gönder İletişim Adresi

Nihat Hatipoğlu ATV kanalında sorularınızı cevaplıyor siz de Nihat Hatipoglu na mesaj göndermek soru sormak istiyorum diyorsanız sizin için aşağıda ki yazımız da Nihat Hatipoglu nasıl soru sorulur mesaj gönderilir facebook twitter mail adresi nedir gibi bilgileri yazımız da derledik aşağıdaki yazımızı okuyarak Nihat Hatioğluna mesaj gönderebilirsiniz.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, izleyicilerden gelen ve en çok merak edilen soruları yanıtlıyor.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Sorularınızı Cevaplıyor, canlı yayınla atv ekranlarında…

İnternet sitesi:http://www.nihathatipoglu.com
Twitter adresi:https://twitter.com/nihatipoglu

Nihat Hatipoğlu Doğum günü 11 Mayıs 1955, Diyarbakır Türk akademisyen ve ilâhiyatçı.

Diyarbakır, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’te Uşak İmam-Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur’an-ı Kerim’in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır’da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam-Hatip, Kur’an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Nihat Hatipoğlu, ulusal televizyon kanallarında dinî programları hazırlayıp sunmaya 5 yıl Kanal A’da program yaparak başladı. Ayrıca Ankara’da yayın yapan iki yerel radyoda (Arifan radyo, Hedef Radyo) 10 yıldan bu yana aralıksız olarak haftalık yayınlarına halen devam etmektedir. 2004 yılında Ramazan ayında Flash TV’de, 2005 Ramazan ayında Star TV’de Sahur programını hazırlayıp sundu. 2005 yılında Star TV’de Dosta Doğru programı sundu. 2005-2010 yılları arasında Ramazan ayı süresince Star TV’de İftar ve Sahur Programlarını sundu. Radyo ve televizyon izleyicileri iftar ve sahur programlarını birinci olarak seçti. Programları Türkiye’de birçok radyoda yayınlanmaktadır. Halen atv’de haftalık programları devam etmektedir. Kırk civarında yayınlanmış kaset, CD, VCD’si bulunmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında seri konferansları devam etmektedir. Yazı makaleleri, panel, Diyanet Dergisi, İslami Araştırmalar ve benzeri dergilerde yayınlandı.

Nihat Hatipoğlu evli ve 3 çocuk babasıdır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

482 Yorum yapılmış "Mesaj Yaz Soru Sor Nihat Hatipoğlu Mesajını Gönder İletişim Adresi"

« Geri12...9394959697İleri »
  1. Hacer demişki

    Hocam oruçluyum ama dişim çok ağrıyor dişime birkaç bişey uygulasam veya dayanamıyorum orucu bozmam lazımmı

  2. Metin Kirci demişki

    Selamünaliküm ökumenisch oldum hatmiserifin duvasini size vekalet ediyorum Niyat hocam

« Geri12...9394959697İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.