Miray Akovalıgil Hakkında Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Miray Akovalıgil Hakkında Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miray Akovalıgil Hakkında Tüm Bilgiler

Miray Akovalıgil ile ilgili araştırma yapan arkadaşlar sizler için Miray Akovalıgil kimdir Miray Akovalıgil nerelidir yaşı kaç oynadığı diziler hangileri evlimi bekarmı gibi soruların cevaplarını sizler için aşağıdaki yazımızda derledik.

Miray Akovalıgil

İlk önce Miray Akovalıgil’in kendisine ait olan ve onu şöhrete kavuşturan youtube hesabını paylaşalım.

https://www.youtube.com/channel/UCj0X63BFwU0rwfE-noFmQ7w

Aşk Yeniden Dizisi Sempatik Oyuncusu Miray Akovalıgil (Şaziment) Kimdir ?

Miray Akovalıgil’in asıl mesleği Avukat’tır fakat kendisi daha çоk, çеktiği kısa filmleri youtubе, facеbook ve twitter gibi sosyal medyаlаrdа paylaşmış, izleyenler tarafından çоk beğenilerek fenomen оlmuş bir isimdir. Aşk Yeniden dizisi ile dе artık komedi dizilеrinin vazgeçilmez bir karaktеri olmаyа devam edecektir.

Facebook hesabıda şöyledir.

https://www.facebook.com/Miray-Akoval%C4%B1gil-D%C3%BCnyas%C4%B1-845847052129507

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Miray Akovalıgil Hakkında Tüm Bilgiler"

  1. tugçe demişki

    senin yaşın büyük deme gözlüklü kız seninle çok pis kapışacas anladinmi göreces bakalım tugçe şazimentalıı kimkimi harcıyo göreces gelde öyle kavga yapalım ilerezelkalı
    bunu benden duyma küfürmü bensenden 19 yaş büyüm sende büyüksün ya hadi bakalim osenin saçını çekmez olaydım pis duvaravurayımbideiteyim istermisin şazimental

  2. yağmur demişki

    acaba miray akovalıgil kaç yaşında ben çok merak ediyomYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.