Müge Anlı Nazmiye Çam Tüm Ayrıntılar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Müge Anlı Nazmiye Çam Tüm Ayrıntılar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Müge Anlı Nazmiye Çam Tüm Ayrıntılar

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizler için Müge Anlı Tatlı sert programı içerisinde yer alan Nazmiye Çam cinayeti hakkında paylaşımda bulunmak istiyoruz sizlere Nazmiye Çam olayı ile ilgili tüm ayrıntıları bu başlık altında sunacagız şimdiye kadar gelişen tüm olaylar bu yazımız da paylaşılmıştır sizin de Nazmiye Çam ile ilgili yorumlarınız var ise bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında konuşacağını söyleyen akraba Yaşar Çam’ın şok ölümü korkunç bir şüphe doğurdu.

16 Kasım günü Tatlı Sert programında konuşacak olan Yaşar Çam, oturduğu evin 4. Katından aşağı düşerek ağır yaralandı ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Müge Anlı’ya konuşacağı gün Yaşar Çam’ın (41) beklenmedik ölümü ilçede dilden dile konuşulmaya başlandı. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması sürerken Çam’ı birinin mi öldürdüğü, intihar mı ettiği ya da kaza sonucu mu öldüğü araştırılmaya başlandı.

Salacık’ta ki bir evde işkence edilerek öldürüldüğü ve Vakıfkebir’de denize atıldığı belirlenen Nazmiye Çam cinayetine ilişkin kayınpederi Ali Yaşar Çam, kocası Hasan Şükrü Çam ve kayınbiraderi Ahmet Çam yargılanmış ancak delil yetersizliğinden beraat etmişlerdi.

Yargıtay’ın bozma kararından sonra yeniden yargılama sonucu ise ömür boyu hapis cezası almışlardı.

Cinayetin neden işlendiğine yönelik Müge Anlı’nın Tatlı Sert programında geçtiğimiz günlerde kayınpederi Ali Yaşar Çam’ın cinayetle ilgili ismini andığı Yaşar Çam konuşma kararı almıştı. Cinayeti tam çözülecek derken kararın sabahında Yaşar Çam 4 katlı bir binadan henüz belli olmayan bir nedenle düşerek feci şekilde can vermişti.

Yaşar Çam’ın babası ise oğlunun ölümünün ardından programa bağlanarak, cinayetle ilgisi olduğunu iddia eden kayınpeder Ali Yaşar Çam’a, “Ölü oğlumu suçlamayın hiçbir suçu yok. Allah’ından bulasınız” diyerek sitem etti.

MÜEBBET HAPİS CEZASI Trabzon’da okuldaki çocuğunu almaya gittikten sonra kaybolan ve cesedi denizde bulunan kadının ölümüne ilişkin davada mahkemece beraatlarına karar verilen maktulün eşi, kayınpederi ve kayınbiraderi, yeniden yapılan yargılamada müebbet hapis cezası aldı. Trabzon 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, öldürülen Nazmiye Çam’ın yargılama aşamasında tahliye edilen eşi Hasan Şükrü Çam, kayınpederi Ali Yaşar Çam ve kayınbiraderi Ahmet Çam katıldı. Duruşmada, maktul Nazmiye Çam’ın annesi Ayşe Güner ile babası Turan Güner ile taraf avukatları da hazır bulundu. Son savunmaları alınan sanıklar, haklarındaki suçlamaları reddederek, beraat talebinde bulundu

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

8 Yorum yapılmış "Müge Anlı Nazmiye Çam Tüm Ayrıntılar"

« Geri12İleri »
  1. Aziz demişki

    .Hörmetli Müge Anlı deyirler her bir aile kicik dövletdir Əliyaşarın övladlarının atasına qarşı bu qeder qezebin nifretin aqresivliyin deyirler atanın üzüne ağ olmasını anlaya bilmirem.Bir onu bilirem İbrahim Helil demişken bir qarinda yatanlar ne yazıq ki dörd divar arasında yola getmirler Ancaq ne vaxtsa bu nankorlar ah bu adam menim babam deyecekmi

  2. sevgul demişki

    muge hanim yadca seden buyugum gozleride operim basarinizin devamini dilerim benimle konussan acil

  3. Tijen culha demişki

    Sayın Müge hanım Benim 1 yaşında bir kızım var.Osteamani ameliyatı geçirdi.Dr hasar kalabilir demişlerdi ama çok şükür ki korkulan olmadı onun adına bir tane tekerlekli sandalye bağışı yapmak istiyorum ama nasıl size nasıl ulaştırabilir yada kendim getirsem verebilir miyim sizden haber bekliyorum

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.