Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları Mesaj Yaz : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları Mesaj Yaz

Sponsorlu Baglantılar

Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları Mesaj Yaz

Müge Anlı uzun bir süredir televizyonlarda program sunuculugunu üstlenmektedir kendisi Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programı başarıyla yerine getirmektedir Müge Anlıya mesaj yazmak isteyenler internet üzerinde araştırmalar yapmaktadır biz de sizler için Müge Anlıya nasıl mesaj gönderilir hakkında bilkgiler paylaşmak istedik.

Müge Anlının programına şu iletişim yollları ile ulaşabilirsiniz.

7/24 İhbar Hattı: 0530 151 31 51 Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26 Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17 E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Kısaca açıklama.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Programın formatı, kaybettiği yakınlarını arayan kişilerin ağırlamak; işleyeni belli olmayan ya da işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetleri aydınlatmak üzerine kurulmuştur.

Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş
Müge Anlı Türk Televizyonlarında sunduğu programlar ile bir Fenomen haline gelmiştir. Daha önceleri magazin haberleriyle uğraşan Müge Anlı şimdilerde araştırmacı yönünü ortaya koyarak rakiplerinden çok farklı programlar ortaya koymaktadır. Başarısının sırrı haksızlıklarla mücadele etmesi ve tam bir Türk kadını profili çizmesindedir. Ayrıca televizyonculuktan arta kalan zamanlarında Türk Sanat Müziği ile uğraşmakta şarkılar seslendirmektedir.

Yaptığı Programlar;

Dobra Dobra – Kanal D
Mektubunuz Var – ATV
Tatlı Sert – ATV

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

327 Yorum yapılmış "Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları Mesaj Yaz"

« Geri12...6263646566İleri »
  1. Melek demişki

    Lütfen kardeşimi bulmaya yardımcı olursanız sevinirim sizin bulacaginizi biliyorum bütün birimlere verdik sinyal takvim bilgilerimiz savcılıkta a hiç yol katledemedik önce Allah’ın sonra sizin yardımınıza buluruz inşallah kardeşimi biz hayatından endişe ediyoruz Allah aşkına yardım edin kardeşimin ismi Yusuf Aşkın 31 yaşında en son telefonu Adana’da sinyal veriyor a hiç bir emniyet birimi bunun üzerine düşmüyor kameralara mobeselere bakmıyorlar siz yardım ederseniz bulurlar kardeşimi .

  2. pınar demişki

    Sevgili müge abla ben 1yillik evliyim çocuğum olmuyor doktora gittim bana tüp bebek yaptirmami söyledi ben pınar oruç sizden bana yardim edin eşimin sigortasi hic bir saglik guvencemiz yok Allah rizasi için bana yardim edin lütfen ellerinizden öperim

« Geri12...6263646566İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.