Müge Anlıya Mesaj Gönder Müge Anlı İletişim Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Müge Anlıya Mesaj Gönder Müge Anlı İletişim Adresi

Sponsorlu Baglantılar

Müge Anlıya Mesaj Gönder Müge Anlı İletişim Adresi

Sitemiz de yer alan MESAJ YAZ Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Mail Gönder İletişim (tatlisert@mügeanli.com.tr) adlı konumuz çok fazla yorum aldıgından dolayı yeni paylaşım yapmak istedik siz de Müge Anlıya nasıl mesaj gönderilir Müge Anlı telefon numarası mail adresi nedir bunlarla ilgili bilgileri merak ediyorsanız tüm detayları sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

10:00 13:00 arası Atv ekranlarında kayıpları cinayetleri bulmak için bir dedektif edasıyla sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyiciler tarafından çok seviliyor.Reyting oranları çok iyi olan programda Avukat Rahmi Özkan ile Psikiyatrist Arif Verimli eşlik ediyor.

İrtibat Telefon Numaraları : 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26 / Canlı Yayın Telefon Numarası : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17 Telefondan iletişime geçemiyorsanız mail atabilirsiniz e-mail adresi tatlisert@mügeanli.com.tr Twitter Adresi : www.twitter.com/MugeAnliOnline Facebook Hesabı : www.facebook.com/MugeAnliFun

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren’le FOX’ta, Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir. Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv’de yayınlanan kendine ait ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı.Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

 

Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu. ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

183 Yorum yapılmış "Müge Anlıya Mesaj Gönder Müge Anlı İletişim Adresi"

« Geri12...3334353637İleri »
  1. emine şeker 18811092336 demişki

    selam müge apla ben çokcaresizim ne olursun bana yardım edermisin tek çarem sensin ne olursun cumhur başkanından iki tane mektup geldi bana kise yardım etmiyor sen cumhur başkanımızla göruşürmüsun bahri hocam ve arif hocamla birlikte cumhur başkanımıza bildirin çok zordurumda oldugumu soyleyin ne olursu enkısa zamanda bildirin buyurun gelin misafirim olun hepbirlikte beklerim saygılarımı arzederim benim abim gil ben neyaparsam yapayım alıyorlar goturup o kişiye veriyorlar beni suçlu duruma düşürmek istiyorlar çok üzulüyorum ben biryere gidemiyorum ben bu turküyenin vatan daşı deyilmiyim müge apla hiçkimse bana yardım etmiyor ben okişiye hiç birşey yapmadım hiç bir suçum yok o kişi herkesi tehdit ediyor bana yardım ettirmiyor hayatım tehlikede ne olursun enkısa zamanda banayardım et neolursun selam seni çokseviyorum

  2. busra demişki

    Ablacim engelli kizim baska engelli cocuklar adina sizden yardim istiyorum ablacim sivasta cocuk noroloji doktoru hic yok bu yuzden cocuklarimizin tedavilerini yaptiramiyoruz sizden bu ise bir el atmanizi istiyorum gerekli kisilerle irtibata geçeceginizden eminim nolur yardimci olun

  3. Saime Ünlü demişki

    Merhaba Müge abla, her sabah sizi izliyoruz ailecek. Seni çok seviyoruz. Senden bir ricamız olacak; yakında bir yakınımızın evliliği olacak ve senin elbise-ayakkabılarını çok beğeniyoruz. Bizede bir tane gönderir misin? Gerçekten eğer gönderirseniz annem çok mutlu olur. Sizi en çok fazla seven o. Bana ulaşmak için 0545 483 9424’Ü arayabilirsiniz. Şimdiden size çok teşekkür ediyorum- ediyoruz- iyi günler.

« Geri12...3334353637İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.