Nilgün Belgün ile 4 Köşe İletişim Mesaj Gönder Telefon Et Mail Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Nilgün Belgün ile 4 Köşe İletişim Mesaj Gönder Telefon Et Mail Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nilgün Belgün ile 4 Köşe İletişim Mesaj Gönder Telefon Et Mail Adresi

Yılların eskitemediği usta sanatçı Nilgün Belgün çok farklı bir format ile sevenleriyle buluşuyor internet üzerinden izlenebilen program bir çok sanatçıyı konuk ediyor müthiş açıklamalar yapılıyor siz de Nilgün Belgün ile 4 Köşe İletişim Mesaj Gönder Telefon Et Mail Adresi nedir nasıl katılınır telefon numarası nedir nereye mesaj gönderilir diye merak ediyorsanız sizler için tüm bilgileri derledik.

Nilgün Belgün ile hayata geçirdiği proje ile kadın programlarını dijital dünyaya taşıyan Migros, Türkiye’de ve dünyada perakende sektöründe bir ilke imza attı. Yemek, kişisel bakım, makyaj sırları ve sohbet köşesinden oluşan ‘Nilgün Belgün ile 4 Köşe’ programı büyük ilgi gördü.

‘Nilgün Belgün ile 4 Köşe’ programı; bugüne kadar Nükhet Duru, Ayşegül Aldinç, Eda-Metin Özülkü, Saba Tümer, Burcu Esmersoy gibi sanat ve televizyon dünyasından değerli isimlerin yanı sıra Mehmet Coşkundeniz, Şems Arslan, Aşkım Kapışmak, Ender Saraç, Erkan Şamcı gibi sağlık ve kişisel gelişim alanlarında önde gelen isimleri ağırladı. 2 Şubat’ta yayınlanacak bölümde ise oyuncu ve sunucu Ebru Akel ile Beynine Format At, Sağlığına Format At ve Yıka Beynini kitaplarının yazarı Barış Muslu konuk olacak. Akel ile yeni projeleri ve annelik deneyiminin konuşulacağı programda, Muslu ile öfke kontrolü sağlamak, kıskançlıkları engellemek ve kilo vermek için nöro format sisteminin nasıl kullanılabileceği masaya yatırılacak.

Özellikle kadınlar tarafından yoğun ilgi gören program, yayının ikinci haftasında gerçekleştirdiği canlı yayın ile iki gün boyunca Youtube Türkiye trend listinde birinci sırada yer aldı. ‘Nilgün Belgün ile 4 Köşe’, 5’inci bölümü ile toplam 600 bin kişi tarafından izlendi. Progmın 6’ıncı bölümü ise 1 milyon izlenme sayısıyla rekora ulaştı.

Milyonların sevgilisi Nilgün Belgün, bundan sonra her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle olacak!

Peki nedir bu 4 Köşe? Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırlarının hepsinin bir arada olacağı, Nilgün Belgün’ün sunumuyla internette canlı yayınlanacak, dopdolu bir sabah programı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Nilgün Belgün ile 4 Köşe İletişim Mesaj Gönder Telefon Et Mail Adresi"

  1. sibel demişki

    ablacım nasılsınız sizden bişey istesem olurmu biraz kıyafete ihtiyacım var ulaşabilirmisinizYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.