Nuray Sayarı Burcunuzu Yorumluyor Bugün Bu Ay Bu Yıl Burç Yorumları : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Nuray Sayarı Burcunuzu Yorumluyor Bugün Bu Ay Bu Yıl Burç Yorumları

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nuray Sayarı Burcunuzu Yorumluyor Bugün Bu Ay Bu Yıl Burç Yorumları

Ünlü astralog Nuray Sayarı burç yorumları ile insanları ilgisini çekmeye devam ediyor siz de Nuray Sayarı kimdir Nuray Sayarı burç yorumları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız sizler için Nuray Sayarı burçları ile ilgili yazımızı okumalısınız.


Nuray Sayarı, 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da 4 çocuklu bir ailenin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli’dir. 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmış. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

Nuray Sayarı’nın annesinin Kahireli olması ve ayrıca anneannesinin de çok eski bir astrolog olması nedeniyle Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başladı.

Nuray Sayarı burcu nedir: Kova

Nuray Sayarı mesleği: Astralog

Nuray Sayarı kaç yaşında: 31.Ocak.1971

Nuray Sayarı’nın yazılarını takip etmek için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.