O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Adresi Formu Nasıl Katılınır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Adresi Formu Nasıl Katılınır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O Ses Türkiye Seyirci Başvuru Adresi Formu Nasıl Katılınır

O ses Türkiye yarışması ülkemi de oldukça ilgi gören yarşmalar arasıdadır siz de O se Türkiye arışmasına katılmak istiyorum ama nasl katılınır seyirci olmak için ne apmak gerekir hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanz sizler için aşağıda ki yazımız da tüm detayları paylaştık.

Türkiye’nin en iyi seslerinden Ebru Gündeş, Gökhan ve Hakan Özoğuz, Murat Boz ve Hadise, adayları ile birlikte Türkiye’nin ‘O Ses’i olmak için kıyasıya yarışmaya hazırlanıyor. Herkesin tek bir amacı var, o da kazanmak. Türkiye’nin O Ses’i olmaya hangi adaylar bir adım daha yaklaşacak? Bu heyecanı, Acun Ilıcalı eşliğinde, O Ses Türkiye stüdyolarında siz de yaşayın…

* O Ses Türkiye ye seyirci olarak sadece 16-40 yaş aralığındaysanız katılabilirsiniz.
* Hafta sonu çekim yapılmamaktadır .

O ses türkiye yarışmasına seyirci izleyici olarak katılmak için sayfasını ziyaret edip güncel katılım tarihlerinden herhangi birine kayıt yaptırabilirsiniz.

Buraya tıkla

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.