Seda Sayan Evleneceksen Gel Başvuru Formu Doldur Ugur Aslan : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Seda Sayan Evleneceksen Gel Başvuru Formu Doldur Ugur Aslan

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Seda Sayan Evleneceksen Gel Başvuru Formu Doldur Ugur Aslan

Seda Sayan ve Ugur Arslanın sunumu ile Evleneceksen Gel programı başlıyor siz de Evleneceksen Gel isimli programa Seda Sayan ve Ugur Aslan ile katılmak istiyorsanız bu konumuz da programı hakkında detaylar verilmektedir.

 

Seda Sayan Ugur Aslan Evleneceksen Gel

Seda Sayan Ugur Aslan Evleneceksen Gel

 

Evleneceksen Gel

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelecek. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Show TV‘de ekrana gelecek olan programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni sayfayı bu program ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor!

Show Tv’de ekrana gelen ‘Evleneceksen Gel’ isimli izdivaç programında Nehir Hanım, canlı yayında annesini karşısında görünce baygınlık geçirdi.

 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı  programda adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız ve görmediğiniz maceralarla, içimizden gelen insanların gerçek hayat hikayelerinin de konu edileceği Evleneceksen Gelherkesi ekran başına kilitleyecek.  Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelecek olan, hayallerin gerçekleşeceği Evleneceksen Gel’i sakın kaçırmayın.

 “Evleneceksen Gel”, 5 Ocak Pazartesi ‘den itibaren hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

361 Yorum yapılmış "Seda Sayan Evleneceksen Gel Başvuru Formu Doldur Ugur Aslan"

« Geri12...6970717273İleri »
  1. Şemşat demişki

    Merhaba ben Türkmenistandan katilmak istiyorum yaşım 22 bi evlilik yapdim çocuğum yok 8ay sürdüren mutsuz evliligim oldu artik mutlu olmak istiyorum kiritarlerm Allah korkusu olan biririn istiyorum kadin ruhundan anlayan llsun supurzlerle aşkla bi adam istiyorum yaslarida22 -25 yas olsun

« Geri12...6970717273İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.