Söz Dizisi Çekim Yeri Söz Nerede Çekiliyor Çekildiği Yer : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Söz Dizisi Çekim Yeri Söz Nerede Çekiliyor Çekildiği Yer

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Söz Dizisi Çekim Yeri Söz Nerede Çekiliyor Çekildiği Yer

Türk Asker Dizisi Dünya Sıralamasında İlk 5 E Girdi.


Haliyle söz dizisi çekim yerini soranlar oluyor bugün sizler söz dizisinin çekildigi yer hakkında bilgiler verecegiz söz dizisi hangi ilde ilçede çekiliyor söz dizisi seti nerededir gibi bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

İlk önceleri söz dizisi güneydoğuda çekilmesi düşünülüyordu lakin malum terör olayları sebebiyle söz dizisi batıda bir köyde çekimleri devam ediyor.

Karabayır Köyü 41.581215 enlem ve 27.193190 boylamda yer almaktadır. Babaeski ilçesine bağlıdır. Karabayır Köyü haritası Kırklareli ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Karabayır Köyü posta kodu 39200. Karabayır Köyü GPS koordinatları 41° 34´ 52.3740″ ve 27° 11´ 35.4840″.

3 Nisan Pazartesi günü yayın hayatına başlayan Söz dizisinin teması gereği Güneydoğu’da çekilmesi beklenirken güvenlik nedeniyle çekimlerin başka illere kaydırıldığı ifade edildi.

Balıkesir’e ait Bigadiç İlçesi’nde devam ettirilen çekimlerde yer alan oyuncular benzer alanlarda yapılan zorlu çekimler için dönem dönem destek alıyor.

Dizide Karabayır oldukça merak edildi. Karabayır, Mardin ilinin Dargeçit ilçesine bağlı bir köydür. Karabayır Doğu’da bir yer gibi gözüküyor. Ancak böyle bir ilçe Doğu ve Güney Doğu’da bulunmamaktadır. Senaryo gereği oluşturulan Tabur’un yer aldığı bir bölge diyebiliriz. İlk bölümün son sahnesindende anlaşıldığı gibi Tabur ile Terörist unsurlar birbirlerine çok yakın bir konumdalar. Karabayır’ın daha önce farklı dizilercede kullanılan Konya’da bulnan Plato’da hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.