Su Kutlu Hakkında Tüm Bilgiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Su Kutlu Hakkında Tüm Bilgiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Su Kutlu Hakkında Tüm Bilgiler

Merhaba Su Kutlu hayranları bugün sizler için Su Kutlu ile ilgili bilgileri derlemek istedik Su Kutlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç Yaşı Kaç gibi soruların cevaplarını sizler için aşagıda ki yazımız da verdik.

Su Kutlunun Dogum Tarihi 1991
Su Kutlunun Dogum Yeri İstanbul
Su Kutlunun Egitim Düzeyi Lise

İlk oynadıgı reklam filmi eti reklamı olmuştur 2012 yılında ise Eti Maximus reklamında oynadı https://www.youtube.com/watch?v=oWPIMXJy1xs Daha sonra ise “Hayatımın Rolü” adlı dizide oynaması için kendisine teklif geldi. Daha sonraları ise ‘Ali Ayşe’yi Seviyor’, ‘Çalıkuşu’ ve ‘Güzel Köylü’ adlı dizilerde oynamıştır.

2012 yılında yayına girmiş olan başrollerinde büyük usta Haluk Bilginer ve Ebru Özkan gibi oyuncular ile “Hayatımın Rolü” adlı dizi de ilk kez oyunculuk kariyerine başladı

2013 yılında “Çalıkuşu” adlı dizi ile Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük Yaşaroğlu ile birlikte rol almış ve kendisini sevdirmiştir.

Yine 2013 yılında başrollerinde Hakan Yılmaz, Salih Kalyon ve Nur Erkul’un oynadığı “Ali Ayşe’yi Seviyor” adlı dizide oynamıştır

Su Kutlu, 2014 yılında Haziran ayında başlamış olan “Güzel Köylü” adlı dizi ile Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu ve Berk Cankat ile başrolde oynadı. Dizi’nin diğer oyuncuları ise, Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin gibi başarılı oyuncular rol almaktadır.

Rol Aldıgı Filmleri ve Dizileri şunlardır
2014 – Güzel Köylü
2013 – Ali Ayşe’yi Seviyor
2013 – Çalıkuşu
2012 – Hayatımın Rolü

Su Kutlu nun kısaca hayatı bu şekildedir sizin de Su Kutlu ile ilgili başka merak ettiginiz ayrıntılar var ise bizlere aşagıda ki yorum bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Su Kutlu Hakkında Tüm Bilgiler"

  1. Hasan demişki

    Nolur banada alınYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.