Survivor 2016 SMS Sonuçları Güncel Liste : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Survivor 2016 SMS Sonuçları Güncel Liste

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Survivor 2016 SMS Sonuçları Güncel Liste

Evet sevgili ziyaretçilerimiz işte yine yeniden bir survivor yarışması bizlerle bu sefer ki survivor yarışması çok eglenceli bol reytingli geçecege benziyor çünkü yeni 2016 survivor yarışmasında birbirinden ilginç yarışmacılar bizlerle olacak.


Peki 2016 survivor yarışması sms sonuçları nasıl olacak hangi yarışmacı ne kadar sms alacak bunun için sizlere survivor 2016 sms oylaması hakkında bilgilendirme yapmak istedik ve yarışma başladıgında sizler içinb aşagıda ki yazımız içerisinde sms oylamasında alınan sms sıralamasını verecegiz bunun için bizleri sürekli takipte olunuz.

Survivor Yarışmasını Kim Buldu? Survivor Nedir? Survivor yarismasi
1992 yılında İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulan yarışma programı Survivor. Survivor kelimesi kısaca ”Hayatta Kalan” anlamına gelmektedir.

Survivor Yarışma Nasıl Oynanır?
Survivor nasıl bir yarışma derseniz; sadece bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarının kapalı oylaması ile elenen bir yarışma türüdür. Yarışmayı kazanan kişiye Türkçe anlamı ”Hayatta Kalan Kişi” olan Sole Survivor unvanı verilir.

Survivor Türkiye’de Hangi Kanallarda Yayınlandı?
Dünyada birçok ülkede yayınlanan Survivor yarışması Türkiye’de ise ilk önce 2005 yılında Kanal D ekranlarında daha sonra 2006-2012 yılları arasında Show Tv ekranlarında, 2013-2014 yıllarında Star Tv ekranlarında yayınlandı. Survivor yarışması 2015 yılından itibaren de TV8 ekranların yayınlanmaktadır.

Türkiye de Yayınlanan Survivor Yarışma Programlarının İsimleri
Survivor Türkiye
Survivor Türkiye-Yunanistan
Survivor Aslanlar-Kanaryalar
Survivor Kızlar-Erkekler
Survivor Ünlüler-Gönüllüler
Survivor All Star
En son olarak Survivor yarışması Türkiye de yapımcı, sunucu Acun Ilıcalı’nın kanalı TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor All Star yarışması 22 Şubat Pazar akşamı TV8’de ilk bölümü ile yayınlanmıştır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.