Survivor SMS Sıralaması Her Zaman Güncel : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Survivor SMS Sıralaması Her Zaman Güncel

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Survivor SMS Sıralaması Her Zaman Güncel

Herkesin severek izledigi Acun medya,nın yarışması Survivor tüm hızıyla devam ediyor biz de sizler için sürekli güncel olacak şekilde Survivor Sms sıralaması haberlerini paylaşıyoruz bu hafta ki Survivor sms sıralamasın da kim 1. oldu hep beraber inceleyelim.

Survivor All Star eleme sistemi nedir nasıl eleme yapılıyor ayrıntılarıyla anlattık.

Survivor All Star yarışmasın da o hafta oynanan dokunulmazlık oyununun sonucuna istinaden dokunulmazlık oyununu kaybetmiş takım survivor all star konseyine elenmesini arzu ettikleri arkadaşlarını seçmek üzere çıkıyorlar. hazırlanan bu konseyde ise ismi en fazla geçen yarışmacı ya da yarışmacılar o hafta yapılacak olan halk oylaması yani sms sonuclarından elde edilen SMS sıralamasına göre elenebilecek aday olarak eleme konseyinde kendisine yer buluyor.

Yapılan SMS sıralamasına göre birinci ilan edilen yarışmacının seçtiği diğer yarışmacı birlikte SMS sıralamasına göre en az oyu alan yarışmacı ise Survivor All Star yarışmasından ayrılıyor sms sıralaması ve işleyişi bu şekilde yapılıyor.

Survivor All Star’da 6. hafta yarışmaya kim veda etti ayrıntılı anlatım ile karşınız da.

Survivor All Star yarışmasında yapılmış olan bireysel dokunulmazlık oyunu sonucuna göre yarışmacı Hasan Yalnızoğlu birinci oldu. Buna göre bireysel dokunulmazlık oyununun galibi ilan edilen ve dokunulmazlık sembolüne sahip olan Survivor Hasan SMS oylaması sonucuna göre birinci gelen isim oldu.

Survivor Hasan birinci oldugu için Survivor yarışmasına veda etmesini arzuladıgı ikinci elenme adayını da belirledi. Buna göre Survivor Taneri de ikinci elenme adayı olarak seçen Survivor Hasan’ın tercihinin ardından SMS oylamasında elenme adaylarının oylarına bakıldı. SMS oylaması sonucunda Survivor Sahra Survivor Taner’den fazla oy alarak adada kalan isim olmuş oldu.

Survivor Taner ise Survivor All Star yarışmasına veda eden isim oldu.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.