TIKLA DİNLE Düğün Dernek 2 Sünnet Yumurtanın Sarısı Şarkısı Klibi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA DİNLE Düğün Dernek 2 Sünnet Yumurtanın Sarısı Şarkısı Klibi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA DİNLE Düğün Dernek 2 Sünnet Yumurtanın Sarısı Şarkısı Klibi

Dügün Dernek filmi oldukça tutulmuş devamı olan Düğün Dernek 2 Sünnet çekilmişti şimdi 2. film 3 aralık ta vizyona giriyor film vizyona girmeden önce fragmanları ve müzikleri paylaşılmaya başladı biz de sizler için dügün dernek 2 yumurtanın sarısı adlı klibi yayınlamak istedik müzigi indirmek isteyen olursa youtube to mp3 diye google da aratırlarsa indirebilirler sitemiz de illegal paylaşım yapılmamaktadır.

Vizyon Tarihi: 3 Aralık 2015 (1s 52dk)
Yönetmen: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin devamı…
Tür: Komedi
Ülke: Türkiye

İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail bu kez torununun sünnet düğünü için kolları sıvarken ekip tekrar bir araya gelir ve işler iyice karışır! Eski takım bir araya geliyor, başını olmadık belalara sokuyor, sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini alıyor. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak! İlki 2013’te seyirciyle buluşan ve gişe rekorları kıran Düğün Dernek’in devam filmi olan yapımın yönetmenliği yine Selçuk Aydemir’e ait. Filmin başrollerini ilkinde de olduğu gibi Murat Cemcir ve Ahmet Kural paylaşırken kadroda kendilerine eşlik eden diğer isimlerse Rasim Öztekin, İnan Ulaş Torun, Devrim Yakut, Barış Yıldız ve Şinasi Yurtsever.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.