TIKLA Mesaj Gönder Soru Sor Sağlıklı Mutlu Huzurlu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA Mesaj Gönder Soru Sor Sağlıklı Mutlu Huzurlu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA Mesaj Gönder Soru Sor Sağlıklı Mutlu Huzurlu

ATV kanalında yayınlanmakta olan Saglıklı mutlu huzurlu programı sizlere bilmediğiniz konular da aydınlatıcı bilgiler sunuyor siz de saglıklı mutlu huzurlu adlı programa katılmak mesaj göndermek iletişim numarasını öğrenmek istiyorsanız sizler için sağlıklı mutlu huzurlu programı hakkında detaylı bilgileri paylaştık.

Sevilen programların kanalı atv’de, yarın Nilüfer Bereket’in sunduğu ve sağlıklı yaşam formüllerinin verileceği ‘Sağlıklı Mutlu Huzurlu’ isimli yepyeni bir program başladı.

atv ekranlarında, yepyeni bir program başladı: ‘Sağlıklı Mutlu Huzurlu’. Nilüfer Bereket’in sunduğu, hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak olan program; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayatın formüllerini ekrana getiriyor. Programın ilk bölümüne Prof. Dr. Canan Karatay konuk oluyor. Karatay; beslenme şeklinizi bir yaşam tarzı haline getirmeniz için yardımcı olacak bütün sırlarını sizlerle paylaşacak, bundan sonraki yaşamınızı yeniden şekillendirip sizi mutluluğa götürecek.

TIBBİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ
Programda her gün alanında uzman kişilerle hem modern tıbbın gerekleri, hem de doğal tedavi yöntemleriyle sağlık sorunlarına çözüm önerileri sunulacak. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile ruh sağlığımızın iyi olması için neler yapmak gerektiği, dini ve manevi konularda merak edilen konular konuşulacak. Cuma günleri ise hastalıklardan kurtulmanın formüllerini veren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programa konuk olacak. Hem beden sağlığı için gerekli tıbbi tedavi yöntemlerinin, hem de ruh sağlığı için gerekli manevi gücün nasıl elde edileceği konusunda çözüm önerileri sunacak olan ‘Sağlıklı Mutlu Huzurlu’, hafta içi her gün saat 13.40’da canlı yayınla atv’de olacak.

Facebook adresi:https://www.facebook.com/atv
Twitter adresi:https://twitter.com/atvcomtr
İnstagram adresi:https://www.instagram.com/atvturkiye

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

700 Yorum yapılmış "TIKLA Mesaj Gönder Soru Sor Sağlıklı Mutlu Huzurlu"

« Geri12...136137138139140İleri »
 1. ZEYNEP ARSLAN demişki

  Oğlum 4Aralık 2014de oldu 1 yaşına gelince okunma başladı çok sık olmaksızın oğunmalar başladı ne yapmalıyım.

 2. sebahattin dinler demişki

  bu gün benden her faturamda kesilen ve peşin alınan vergilere rağmen maçı şifreli hale getiren lere hakkım zehir zıkkım olsun

 3. sebahattin dinler demişki

  sizler beni insan yerine koymuyorsanız bende her birinizi insan yerine koymuyorum hakkım olan yayını bana paralı ypıyorsanız umarım bu kararı verenin boğazında kalır yazıklar olsun

 4. şukran demişki

  Hocam ben adanadan şükran.sizi severek dinliyoruz sizi çok seviyoruz..sevgili hocam ben kurban dahi kesemiyorum..çalışamıyorum çok zor durumdayım.sizden ve hayırsever milletimizden yardım etmelerini arz ediyorum.hocam ne olur dikkate alın bu mesajımı..gelip yaşadığım evi gorebilirsiniz hocam.ne elektiriği var ne suyu..ne olur hocam ALLAH rızası için yardım edin.ALLAHA emanet olun hocam.

 5. Gulsum demişki

  Merhaba ben Dr saracoglu na soru sormak istiyorum programiniza bana ulasirmisiniz

« Geri12...136137138139140İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.