TIKLA MESAJ YAZ Best FM İletişim Mail Telefon Numarası : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ YAZ Best FM İletişim Mail Telefon Numarası

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ YAZ Best FM İletişim Mail Telefon Numarası

Best Fm uzun yıllardır Türkiye’de radyo hizmeti sunan Türkiyenin en iyi radyoları arasında yer almaktadır siz de Best Fm e mesaj yazmak istiyorum Best FM telefon numarası mail adresi nedir bilmiyorum diyorsanız sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Türkiye’nin ilk özel radyo kanallarından biri olan Best FM, 5 Şubat 1993 tarihinde Ajda Pekkan’ın “Kimler Geldi, Kimler Geçti” şarkısıyla yayın hayatına başladı.

Best FM; bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışı, seçkin programcıları, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımı ile, Türkiye’nin en çok dinlenen ulusal radyoları arasında ilk sıralarda yerini aldı.

Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Best FM, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Türkiye’nin lider radyosu olmuştur.

Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır!

Radyonuz Açık Olsun…

İletişim Bilgileri:
+90 212 251 76 77
(bilgi@bestfm.com.tr)
Dümen Sk, Gümüşsuyu İş Merkezi No: 11 Kat: 5 PK: 34427 Beyoğlu / İstanbul

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ YAZ Best FM İletişim Mail Telefon Numarası"

 1. tugba ekinci demişki

  Merhaba muge abla ben giresun sebinkarahisar dan yaziyorum ben 4cocuk annesiyim bence raabiye hanim cok genis biri benm annem ben yatilida okudum annem ve babam ayriydi annem babacandan sakatti okulla annemin yuruyut geldi yer 10 kilo metre lutfen bir anne bu kadar genis olamaz

 2. azra sagır demişki

  anneannemin numarası 05455967477

 3. Ada demişki

  Yarın öleceğimizi bilsek, tüm kırgınlıkları unuturuz; ama biz sonsuza kadar yaşayacakmış gibi kırıcı ve gururluyuz.
  Umudunu yitirme şu hayatta bir şeyin bitişi, her zaman başka bir şeyin başlamasına sebep olmuştur.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.