TIKLA MESAJ YAZ Erkan Tan İletişim Mail Facebook Twitter Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ YAZ Erkan Tan İletişim Mail Facebook Twitter Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ YAZ Erkan Tan İletişim Mail Facebook Twitter Adresi

Erkan Tan uzun yıllardır televizyon dünyasında boy gösteren başarılı bir sunucudur siz de Erkan Tana mesaj göndermek istiyorum ama kendisine nasıl yazarım diyorsanız yapmanız gerekenleri ve Erkan Tan hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Şırnak kökenli olan babası bürokrat Hikmet Tan’ın oğlu Erkan Tan’ın, babasının mesleği nedeniyle çocukluğu birçok şehirde geçmiş ilkokula Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde başlamış, Erzurum’un Tekman ilçesinde devam etmiş, İzmir’in Foça ilçesinde bitirmiştir. Ortaokulun birinci ve ikinci sınıflarını İzmir Foça Midilli Ortaokulu’nda okuduktan sonra Tokat’ta bulunan Erbaa Ortaokulu’ndan mezun oldu. 1980 yılında yatılı öğrenci olarak İstanbul Kabataş Erkek Lisesinde eğitimine devam etti ve 1984 yılında mezun oldu. 1984 yılında ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimine başladı ve 1988 yılında mezun oldu. Sonraki yıl (1989) TRT’nin açmış olduğu spikerlik sınavını kazandı ve Eylül 1989’Da TRT Ankara televizyonunda çalışma hayatına başladı.

Kariyeri
1999 yılına kadar TRT kanallarında değişik programlarda görev aldı. Uzun süre Mehpare Çelik ile birlikte hafta içi yayınlanan Gün Başlıyor programını sundu. 22 Şubat 1999’da TV8’de Erkan Tan ile Başkent’ten programını sunmaya başladı. Yine günümüze dek Ramazan ayı boyunca yayınlanan Erkan Tan ile Sultanahmet’ten programını sundu. Bir ara Erkan Tan Aranızda programını sundu. Haftada bir, geceleri yayınlanan Konuşabilir miyiz? adlı talk show programını sundu. 2015 yılından itibaren A Haber kanalında Sabah Ajansı programını sunmaktadır.

Twitter adresi:twitter.com/erkantan

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.