TIKLA MESAJ YAZ TRT İyi Fikir Programı Soru Sor Mail Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA MESAJ YAZ TRT İyi Fikir Programı Soru Sor Mail Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA MESAJ YAZ TRT İyi Fikir Programı Soru Sor Mail Adresi

Trt televizyonu muhteşem programları ile izleyicisine oldukça keyifli dakikalar geçirirken bir yandan da çok iyi fikirler sunmaktadır bu programlardan biri olan TRT İYİ FİKİR programı birbirinden ilginç konuları ile izleyicilerle buluşuyor siz de trt iyi fikir adlı programa ulaşmak istiyorum soru sormam gerekiyor diyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için paylaştık.

Trt İyi Fikir canlı yayın telefon numaraları : 0212 259 70 90 – 0212 259 70 91

Telefondan iletişime geçemiyosanız mail atabilirsiniz e-mail adresi (iyifikir@trt.net.tr)

Twitter adresi:twitter.com/iyifikirtrt1

Facebook adresi:facebook.com/iyifikirtrt1

Sıradan Değil, İyi Fikir!

Hayatın bütün renklerini TRT 1 ekranlarından evlerinize taşıyan İyi Fikirdopdolu İçeriği ile İzleyicilerin vazgeçilmezi oldu. TRT1’i kadın kuşağında başarı ile temsil eden İyi Fikir 5. Sezonunda yeni dekoru, görsel tasarımları ve alanında uzman isimleriyle hafta içi her günekranda olacak. 4 sezondur hayatın içinden gerçek konu ve konukları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren İyi Fikir yeni sezonda sunucusu Ece Erken ile hem daha dinamik hem de daha geniş bir yelpaze ile izleyicilerini yeni güne hazırlıyor. İyi Fikir’de her günün farklı konu ve konukları var.

Pazartesi’den Cuma’ya pek çok konu ve uzman konuğa ev sahipliği yapan İyi Fikir, izleyicilerinin internet ve telefonla programa katılması ile aynı zamanda interaktif bir program olma özelliğini de taşıyor. SAĞLIK, PSİKOLOJİK SORUNLAR, DİNİ KONULAR, DENGELİ BESLENME – DİYET, YÖRESEL YEMEKLER, DÜNYA LEZZETLERİ, EMLAK, MODA, SPOR, MAKYAJ, CİLT BAKIMI, ÖZEL YETENEKLER, EL İŞİ, EKOLOJİK YAŞAM, FİTOTERAPİ ve daha pek çok konu, İyi Fikir’de… TRT1 İzleyicileri Haftanın Beş Günü İyi Fikir ile buluşuyor

5. Sezonda Pazartesi günleri sağlığın adresi İyi Fikir olacak. Sağlık sorunlarınız mı var? Doktora gitmeden önce sorularınıza cevap almak, sorunlarınızı anlatmak mı istiyorsunuz? Merak edilen konular uzman doktorların, kolay ve anlaşılır anlatımları ile İyi Fikir’de ele alınıyor, izleyicilerimizin sağlık sorunlarına ışık tutuluyor. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Yrd.Doç. Dr. Halit Yerebakan, her hafta pazartesi görsel maketler ve basit deneyler hazırlayarak o günün sağlık sorununu en anlaşılır biçimde izleyicilere aktaracak. Program konukları ise konu hakkında ayrıntılı bilgiler vererek izleyicilerden gelen soruları yanıtlayacak.

Dr. Halit Yerebakan’ın hem modern tıbbın gereklerini hem de doğal tedavi yöntemleri ile sağlık sorunlarına çözüm önerileri sunduğu İyi Fikir Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olacak. Kısacası Pazartesi günleri Dr.Halit Yerebakan ile sağlığa dair merak edilen tüm sorular “İYİ FİKİR” de cevap bulacak… İyi Fikir İzle Sorulara Yanıt Bul! Aile içi iletişimsizlik, eşlerin birbirleri ile anlaşmazlığı, aile üyelerinin birbirlerine olan yaklaşımları, ergenlik sorunları, eğitim ve çalışma hayatı ve sosyal çevrede yaşanan sorunlar eğer çözüm bulunmazsa psikolojik rahatsızlık olarak geri dönebiliyor. Ve kişiyi içinden çıkılmaz bir yola sürükleyebiliyor. Bu ve daha pek çok sorunun tartışıldığı, çözüm arandığı ve çıkış yollarının gösterildiği tek program; İyi Fikir! Alanında uzman isimler, psikolojik rahatsızlıklar yaşayan izleyicilerimize hastalıkları doğrultusunda yol gösteriyor, danışmanlık yapıyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "TIKLA MESAJ YAZ TRT İyi Fikir Programı Soru Sor Mail Adresi"

  1. mehmet pullu demişki

    sa hocam : 2 sorum var lütfen hayati önem taşıyor benim için 1) yaklaşık 45 sene namaz borcum var ne yapmalıyım hanefi fıkhı üzerine kazaları nasıl yapmalıyım. ‘2) 100.000 tl konut kredisiyle ev aldım bunun dini hükümlerini öğrendiğimden beri içimde eve karşı soğukluk ve allah korkusu girdi. gerekirse satıp kiraya dahi çıkarım herkes akıl veriyor . ne yapmalıyım saygılarımla

  2. Ercüment demişki

    Günümüzde ki tağutlardan örnek verirmisinizYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.