TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı

Sponsorlu Baglantılar

TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı

Fatih Çıtlak kendi uslubu ve öğrenimleri ile ramazan da yine karşınızda sizin de Fatih Çıtlak’a soracağınız sorular var ise Fatih Çıtlağa nasıl soru sorulur mail adresi nedir telefon numarası nedir gibi bilgilerin bulunduğu konumuz da gerekli her bilgi bulunmaktadır.

Mehmed Fatih Çıtlak 1967 – İstanbul doğumludur Yazar, TV – Radyo programcısıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul Fatih İmam Hatip lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümü’nde eğitim aldı. Kültür Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu’nda sanatçı ve semazen olarak görev aldı. Ramazan ve diğer dini günlerde çeşitli ulusal kanallarda programlar yapmıştır. Kurucusu olduğu keşkül (dergi)’sinde Mehmed Fatih adıyla yazmaktadır. İstanbul Bilim Sanat Kültür ve Eğitim Derneği (İSBEK) yönetim kurulunda bulunmaktadır.

Rahmet, bereket ve huzur ayı Ramazan’da sizleri “İftar Huzuru”na dâvet ediyoruz… Araştırmacı-Yazar Mehmed Fatih Çıtlak ve birbirinden kıymetli konukları her gün bir konuyu ele alıyor, bizlere daima lâzım olan sohbet geleneği sürdürülüyor. Mehmed Fatih Çıtlak’ın anlatımıyla Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’den güncel görüntülerin ve ilâhî meşklerinin her gün sizlerle buluştuğu “İftar Huzuru” Ramazan ayı boyunca her gün 360 ekranlarında…
Yayın Günü ve Saati: 19:30

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

105 Yorum yapılmış "TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı"

« Geri12...1718192021İleri »
 1. Mehmet ali aksoy demişki

  Hayirli geceler hocam.ramazan programınızı 2 yıldır eşimle beraber izliyoruz.çok şey öğrendik.hakkınızı helaledin hocam.

 2. Fatma çimat bölek demişki

  Hocam selamün aleyküm
  1.sorum. bazi esma_ul husna da 110 ad. Su sebeb için konuyabilirsin diyor ancak birakirsan buyuk felaket olur diyor. Bu ne kadar doğrü.
  2. Son zamanlarda kur’an_i kerim cok nameli okunuyor.bana haz veren ismail bicer hoca gibi okumalari seviyorum. Bu cok nameli olanlari dinleyemiyorum. Yanlismi düsüncem

 3. Meral demişki

  Hocam, Kuran-ı Kerimde ”biz” ifadesinin neden kullanildigini merak ediyor ve sizin tarafinizdan dinlemek istiyorum.Tesekkur ederim.

 4. Enes demişki

  Sayin hocam merhabalar benim sorum mezhepler üzerine Mezheplerin var oluşları peygamber efendimizden sonra müminlerin ticari evlilik sosyal dini konularda anlaşılmaz olanların aydınlatılmasi amacıyla belli imamlar vesilesiyle aydınlatılması sonucu oluşan mezhepler oluşmuş bu doğrultuda günümüzde bilgiye ulaşmanın kolay olmasi hasabiyle bir mezhebe tabi olma zorunluluğu muz nedir ayrıca kişiler mezheblerini belirlerken hangi kıstasları göz önünde bulundurmalidir

 5. Murat demişki

  S.a peyğamber efendimizin kalbinin yıkanması çocüken
  Bildigim kadarıyla hadis gerçekten fili olarak gercekleşmişmi.Vereceginiz cevap benim için önemli.cevap verirseniz kendi düşüncenizide katın lütfen

« Geri12...1718192021İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.