TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı

Fatih Çıtlak kendi uslubu ve öğrenimleri ile ramazan da yine karşınızda sizin de Fatih Çıtlak’a soracağınız sorular var ise Fatih Çıtlağa nasıl soru sorulur mail adresi nedir telefon numarası nedir gibi bilgilerin bulunduğu konumuz da gerekli her bilgi bulunmaktadır.

Mehmed Fatih Çıtlak 1967 – İstanbul doğumludur Yazar, TV – Radyo programcısıdır.

İstanbul Fatih İmam Hatip lisesini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümü’nde eğitim aldı. Kültür Bakanlığı İstanbul Tarihi Türk Müziği Topluluğu’nda sanatçı ve semazen olarak görev aldı. Ramazan ve diğer dini günlerde çeşitli ulusal kanallarda programlar yapmıştır. Kurucusu olduğu keşkül (dergi)’sinde Mehmed Fatih adıyla yazmaktadır. İstanbul Bilim Sanat Kültür ve Eğitim Derneği (İSBEK) yönetim kurulunda bulunmaktadır.

Rahmet, bereket ve huzur ayı Ramazan’da sizleri “İftar Huzuru”na dâvet ediyoruz… Araştırmacı-Yazar Mehmed Fatih Çıtlak ve birbirinden kıymetli konukları her gün bir konuyu ele alıyor, bizlere daima lâzım olan sohbet geleneği sürdürülüyor. Mehmed Fatih Çıtlak’ın anlatımıyla Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’den güncel görüntülerin ve ilâhî meşklerinin her gün sizlerle buluştuğu “İftar Huzuru” Ramazan ayı boyunca her gün 360 ekranlarında…
Yayın Günü ve Saati: 19:30

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

108 Yorum yapılmış "TIKLA SORU SOR Fatih Çıtlak Ramazan Bereketi Programı"

« Geri12...1819202122İleri »
  1. deniz demişki

    merhaba hocam zina yapan bir erkek tövbe derse zina yapmayan bir bayanla evleneblir mi?

  2. Canan demişki

    Hz hazreti muhammet sav aişe anamıza tavsiye ettiği dua nedir lütfen anlatın

  3. serkan demişki

    Hocam kredi çekip küçük bir ev aldım. İçim hiç rahat degil sizce ne yapmalıyım. Evimi satıp tekrar kiraya mı çıksam

« Geri12...1819202122İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.