Tüm Ayrıntılar Dilara Büyükbayraktar Facebook Boyu ve Kilosu Kaç Yaşında Nereli Sevgilisi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılar Dilara Büyükbayraktar Facebook Boyu ve Kilosu Kaç Yaşında Nereli Sevgilisi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Ayrıntılar Dilara Büyükbayraktar Facebook Boyu ve Kilosu Kaç Yaşında Nereli Sevgilisi

Yine güzel ve ünlü bir isim ile karşınızdayız ismi Dilara Büyükbayraktar kimdir nerelidir yaşı kaç boyu kaç kilosu kaç Dilara Büyükbayraktar saç rengi facebook adresi twitter adresi Dilara Büyükbayraktar burcu

Samanyolu Tv ekranların yayınlanan ve her cumartesi günü reyting rekorları kıran Şefkat Tepe dizisinin en sempatik oyuncuları arasında yer alan Naza’nın gerçek hayatı hakkında nasıl bir kişilik olduğu hakkında bilgilere alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Belkide bir çoğumuzun onu şefkat tepe dizisi ile tanıdık ve gerçek hayatını merak etmeye başladık. Sizler için Şefkat Tepe Dizisinin Nazası’nın normal hayatta nasıl biri olduğunu ayrıntılı bir şekilde araştırdık.

Şefkat Tepe Dizisinin Şahin’i (Mehmet Korhan Fırat) ile samimi davranışları bazı hayranları tarafından sevgili oldukları şeklinde yorumlanmasına rağmen halen netlik kazanmadı.

Dogum günü 23 Ekim 1989, İzmir, Türk oyuncu.

Dilara Büyükbayraktar; Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra bir süre sonra İzmir’de Özel Tiyatro’da oynamaya başladı. Evlilikte Uzatmalar ve Yeraltılı gibi oyunlarda rol aldı. Şu an Samanyolu TV’de yayınlanan Sungurlar dizisinde Naza rolünü oynamaktadır.

Oynadığı Diziler

Şefkat Tepe
Sungurlar

Gerçek İsmi
Dilara Büyükbayraktar

Nicki-Rol Adı
Şefkat Tepe Naza

Yaşı Kaç ?
23 Ekim 1989 (24 yaşında)

Doğum Yeri
İzmir

Boyu Kaç ?
168 CM

Kilosu Kaç ?
58-60 KG

Sevgilisi Kimdir ?
?

Saç Rengi
Kumral

Göz Rengi
Mavi

Resmi facebook hesabı:facebook.com/SefkatTepeNaza
Tumblr hesabı:dbuyukmylife.tumblr.com/

Kimdir ?
Anadolu Üniversitesinin Devlet konservatuvarı Tiyatro bölümünden Mezundur. İlk oyunculuk Deneyimine İzmir’de yer alan özel tiyatro’da oynaması ile başlayan güzel oyuncu adını duyurmayı şefkat tepe dizisi ile başardı.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

16 Yorum yapılmış "Tüm Ayrıntılar Dilara Büyükbayraktar Facebook Boyu ve Kilosu Kaç Yaşında Nereli Sevgilisi"

« Geri1234İleri »
  1. hilal turhan demişki

    dilara abla seni çook beğendim filmde beni bile etkiledin hep başarılı böyle

« Geri1234İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.