Tüm Ayrıntılar Gülnihal Candan Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kilosu Kıyafeti : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılar Gülnihal Candan Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kilosu Kıyafeti

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Ayrıntılar Gülnihal Candan Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kilosu Kıyafeti

Bu yazımız da Bu Tarz Benim Gülnihal Candan hakkında bilgiler bulunmaktadır siz de Gülnihal Candan ile ilgili merak ettigniiz şeyler var ise Gülnihal Candan adlı konumuz da nereli yaşı Gülnihal Candan boyu kıyafeti hakkında bilgiler blulabilirsiniz.

19 yaşından öğrenci olan Gülnihal Candan, Beykent Üniversitesi 1. sınıf öğrencisidir. Hukuk bölümü okuyan
Gülnihal Candan metroseksüel erkeklerden hoşlanıyor.

Savaşçı Prenses Zeyna Bu Tarz Benim’de / Bu Tarz Benim

“Zeyna” kostümüyle podyuma çıkan konuk yarışmacı Gülnihal Candan, Bu Tarz Benim jürisinden yıldız almayı başardı.

Bu Tarz Benim Gülnihal Candan, Bu Tarz Benim Gülnihal Candan kimdir, Bu Tarz Benim biyografisi, Bu Tarz Benim hayatı, Bu Tarz Benim Gülnihal Candan boyu, Bu Tarz Benim elbiseleri, Bu Tarz Benim kaç kilo

Show TV ekranlarının en çok izlenen yarışma programı olan Bu Tarz Benim 2.sezonuna yine bomba gibi yarışmacılarla ve bir o kadar ünlü moda tasarımcısı olan Jüri adayları ile gündüz kuşağının tüm reytinglerini toplamaktadır. Tüm bayanlar tarafından oldukça sık izlenen ve iyi kötü herkes tarafından yorumlara ve beğenilere son derece açık bir yarışma programıdır.

Geride kalan 16 adet yarışmacıyı sizler için araştırdık. İşte aralarında en çok dikkat çekenlerinden bir tanesi olan Gülnihal Candan’ın sıradışı hayatını sizler için araştırdık. araştırdığımız yarışmacı Gülnihal Candan, Hukuk fakültesi 1. sınıf öğrencisi olup herkese karşı son derece sıcakkanlı davranmaktadır. Hem okul hemde yarışmayı beraber götürüp götüremeyeceği sorusu üzerine Gülnihal Candan boş zamanlarında daha çok ders çalışacağını ve açığını kapatmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Geçtiğimiz sezon Show TV’de yayınlanan yeni sezon bölümleri ile birlikte Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 ekranlarında transfer olan Bu Tarz Benim Yarışmacılarının boyu,kilosu, yaşı, nereli olduğuna dair merak edilenleri açıklıyoruz. Gülnihal Candan nereli, boyu, kilosu, saç ve göz renginden twitter, facebook ve instagram hesabı adresine kadar bilgileri kullanıcılarımızla paylaşacağız.

Kendisine ‘Nihal’ diye hitap edilmesinden hoşlanıyor. 19 yaşında ve Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyor, hayali de avukat olmak. Alışverişine ayda ortalama 1000 lira harcıyor. Göğüslerini beğenmiyor ancak yüzü ve beli en beğendiği bölgeleri. Halhal ve bileklikler en sevdiği aksesuarları. Kiviye alerjisi var.

Twitter: https://twitter.com/nihalcandann
İnstagram: http://instagram.com/nihalcandann/

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Tüm Ayrıntılar Gülnihal Candan Kimdir Nereli Yaşı Boyu Kilosu Kıyafeti"

  1. sanane demişki

    off ya boyu kilosu faln bunlari yazmamissiniz bunlari biliyoruz ztn..Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.