Tüm ayrıntılar Paramparça Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Neresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm ayrıntılar Paramparça Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Neresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm ayrıntılar Paramparça Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Neresi

Star tv’nin severek izlenilen dizisi Paramparça hakkında sorular soruluyor biz de sizler için Paramparça Dizisi ile ilgili bilgileri topladık peki Paramparça Dizisi nerede çekiliyor Paramparça Dizisi çekim yeri neresi Paramparça Dizisi çekildigi yer nerede Paramparça Dizisi hangi saatte Paramparça Dizisi ne zaman Paramparça Dizisi hangi kanalda gibi cevapların oldugu konumuz aşagıda sizlere sunulmuştur.

PARAMPARÇA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Erkan Petekkaya ve Nurgüş Yeşilçay’ın başrolde oynadığı Star TV’de yayınlanan Paramparça dizisi İstanbul’un çeşitli semtleri ve mekanlarında çekiliyor. Kandilli‘de yer alan ve boğazın en ihtişamlı yalılarından biri olan Edip Efendi Yalısı, tekrar restorasyonu yapılarak, hizmete açılan eski Tarabya Plajının yanı sıra İstanbul Tarlabaşı, Kemerburgaz, Bebek Sahil gibi mekanlarda aylardır çekimleri süren Paramparça dizisinin, bir yıl süren ön hazırlık dönemi sonrası, ilk bölümü için çalışmalar yedi ay sürdü.

Her iki çocuğun ve ailelerin yaşadığı travma tüm hayatları Paramparça edecek. Mutsuz bir evlilik yaşayan Cihan ve Dilara çifti, kızları Cansu’nun öz annesi ile kurduğu ilişkinin de etkisiyle, çatırdayan evliliklerini sorgulayacak.

Özellikle Dilara’nın yaşananları yok saymaya çalışması, herkesin geri dönülmez kararlar vermesine sebep olacak.

Hazal zengin hayatın etkisine kapılıyor!

Fakir bir mahallede tezgahtarlık, garsonluk yaparak kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren’in kızı Hazal, doğumunda yaşanan karışıklığı öğrenmesiyle, “gerçek” anne ve babasının izini çok kısa sürede bulacak.

Dilara’nın sunduğu zengin hayatın etkisine çok çabuk kapılan Hazal, yoksunluklarla yüklü hayatına kendince yeni bir çıkış formülü üretecek.

Gülseren gerçek kızı Cansu ile bağ kuracak.

Gülseren bir yandan büyüttüğü kızı Hazal’ı kaybetmekten korkarken diğer yandan da öz kızı Cansu ile bir bağ kurmak isteyecek.

Kızları dolayısıyla sık sık görüşmek durumunda kalan Cihan ve Gülseren arasındaysa çekim gittikçe artacak.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

21 Yorum yapılmış "Tüm ayrıntılar Paramparça Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yeri Neresi"

« Geri12345İleri »
  1. AHMET demişki

    PARAMPARÇA BEYKOZ ÇAVUŞBAŞINA GİDERKEN HACI AMCA CAYBAHÇESİNE VARMADAN 500 M GERİDE BEYAZ BUYUK BİR BİNAYI HASTANEYE CEVİRİP ORDA ÇKİYOR

« Geri12345İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.