Tüm Ayrıntılar Said Hatipoğlu Kimdir Nereli Eşi Boyu Kilosu Evli mi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Ayrıntılar Said Hatipoğlu Kimdir Nereli Eşi Boyu Kilosu Evli mi

Sponsorlu Baglantılar

Tüm Ayrıntılar Said Hatipoğlu Kimdir Nereli Eşi Boyu Kilosu Evli mi

Asıl adı Muhammet Said Hatipoğlu dur Nihat Hatipoğlu nun oğludur 1990 dogumludur şu an 24 yaşındadır babası Nihat Hatipoğlu nun izinde gitmektedir çıktıgı programlarda babasının birebir kopyası oldugunu da görebilirsiniz kendisi ileride babası Nihat Hatipoğlu nu geçecegi

söylenmektedir kendisine başarılar diliyoruz.

Boyu: 1.80 cm uzunluğunda

Kilosu: 70 kg üzeri

Saç Rengi: Kahverengi

Göz Rengi: Kahverengi

Said Hatipoğlu evli mi

Nihat Hatipoğlu’nun en büyük oğlu 1990 doğumludur televizyona çıktığı ilk günden itibaren herkesin ilgi odağı oldu. 24 yaşında olan Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesinde okuyor. en büyük ideali babası gibi bir hatip olmak. televizyona çıkar çıkmaz herkes tarafından ahlakı ve hoş sohbeti ile çok beğenildi.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Özel televizyon kanalları arasında dini yayınları ile bilinen Kanal 7 ‘de İkbal Gürpınar’ın sunduğu programda ve TV 8′de şarkıcı Seda Sayan’ın konuğu olan sevecen tavırları, güler yüzlülüğü, ve dürüstlüğü iile Türk kızlarının büyük ilgisini kazanmayı başardı. Bir çok kız “Said Hatipoğlu ile evlenmek istiyorum” ama evli mi? Said Hatipoğlu sevgilisi var mı nişanlısı sözlüsü var mı bilmiyorum şeklinde yorumlar yapıyor.

Babasına benzerliği ile herkesi şaşırtan Said 1990 Ankara doğumlu. Nihat Hatipoğlu’nun en büyük çocuğu olan açık öğretim fakültesinden eğitimini devam ettiriyor. Nihat Hatipoğlu’nun oğlu olan herkes tarafından merak ediliyor. Babası gibi Ramazan ayında yaptığı sohbetler ile dikkat çeken 1990 Ankara doğumlu. Babası Nihat Hatipoğlu’na çok benzeyen Said Hatipoğlu açık öğretim iktisadi bilimler fakültesinden öğrenimine devam ediyor. kimdir? evli midir? kaç yaşındadır?

Nihat Hatipoğlu’nun en büyük oğludur.

Doğum Tarihi: 1990 Sait Hatipoğlu

Eğitim Durumu: Açık öğretim fakültesi iktisat öğrencisi

Medeni durumu: Said Hatipoğlu bekardır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

171 Yorum yapılmış "Tüm Ayrıntılar Said Hatipoğlu Kimdir Nereli Eşi Boyu Kilosu Evli mi"

« Geri12...3132333435İleri »
  1. melisa dogan demişki

    hatirlanmak sevmek kadar guzelse unutulmak olmek kadar acidir esselamun aleykum sait guzel mevla min rahmeti magfireti ve hidayeti babana ve sana olsunn

« Geri12...3132333435İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.