Tüm Bilgiler Burada Medcezir Çekim Yeri Nerede Çekiliyor Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Tüm Bilgiler Burada Medcezir Çekim Yeri Nerede Çekiliyor Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tüm Bilgiler Burada Medcezir Çekim Yeri Nerede Çekiliyor Adresi

Merhaba sevgili Medcezir dizi fanları bugün sizler için Medcezir dizisi çekim yeri medcezir nerede çekilecek medcezir hangi semtte çekiliyor gibi içerikleri paylaşıyoruz siz de medcezir dizisi nerede çekiliyor diyorsanız sizler için aşagıda kli yazımız da medcezir dizisinin çekildigi ili ilçeyi mahalle yi yazdık tüm ayrıntılar aşagıda yer almaktadır.

Star TV’nin dizisi Medcezir, İstanbul’un Tuzla semtinde çekiliyor. Ev çekimleri dışında kalan çekimlerde ise İstanbul’un diğer semtleri de kullanılıyor. Üniversite çekimleri ise Bağcılar’da Kemerburgaz Üniversitesi’nde yapılıyor.

Star Tv ekranlarında yayınlanan son zamanların en çok izleyici kitlesine sahip dizisi olan Medcezir Dizisi Nerede Çekiliyor sizler için araştırdık. Başrollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın paylaştığı Medcezir dizisi, İstanbul Ümraniye Mustafa Kemal Mahallesinde çekiliyor. Dizide adından sıkça bahsedilen Tozlu Dere Mahallesi ise gerçeği yansıtmıyor. Tozlu Dere Mahallesi Nerede diye bir çok kişinin merak ettiği bu mahalle dizi senaristleri tarafından hayali bir mahalle olarak dizi de yer alıyor. Tuzla Mercan’da da bazı bölümleri çekilen Medcezir dizisinde son bölümlerde yer verilen kafe ise Tuzla sahilde bulunan Eats Cafe.

Filmin çekimlerinin İstanbul’da Ümraniye’de Mustafa Kemal Mahallesi’nde olduğunu söyleyenlerin yanı sıra ev çekimlerinin Tuzla Mercan’da yapıldığını da öğrendik. Tuzla Mercan Deniz Harp Okulu’nun oradan ilk solda Toki arsasının yanı olduğu daha açık bir adres isteyenlere.

Medcezir Çekimleri Hangi Gün, Ne Zaman

PAZARTESİ ÇARŞAMBA CUMA günleri çekimleri yapılıyor Medcezir’in.

Medcezir Hangi Üniversitede Çekiliyor?

Kemerburgaz Üniversitesi Bağcılar Kampüsü’nde çekimleri devam eden Medcezir’in çekim yerleri hakkında daha detaylı bilgiler vermek için uğraşacağımızdan emin olun.

Siz de Medcezir dizisinin çekildigi yerleri görürseniz bizlere ve diger ziyaretçilerimize aşagıda ki yorum bölümümüzden yazıp bilgilendirebilirsiniz sizlerin verdigi adresler ile bu konumuz daha da gelişecektir teşekkür ederiz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.