TV8 FENOMEN Yarışması Tüm Ayrıntılar Yarışmacılar Yayın Saati : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TV8 FENOMEN Yarışması Tüm Ayrıntılar Yarışmacılar Yayın Saati

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TV8 FENOMEN Yarışması Tüm Ayrıntılar Yarışmacılar Yayın Saati

TV 8 ve onun 1 numaralı patronu Acun Ilıcalı yine yaptı yapacağını bu sefer de çok konuşulacak bir yarışma ile karşımıza çıkıyor yarışmanın adı Fenomen peki nedir bu Fenomen yarışması kimler yarışıyor isimleri nedir saat kaçta yayınlanacak içeriği nedir ne zaman başlıyor gibi bilgilerin bulunduğu konumuz aşağıdadır.

Fenomen Yarışması

Fenomen Yarışması

Birbirinden iddialı 12 yarışmacı! Türkiye’nin en tanınmış, en popüler yüzleri olabilmek için yarışacak. Hedefleri, en çok sevilen, beğenilen, hatta her giydikleri ve her yaptıkları ile kitleler tarafından desteklenip, takip edilen yarışmacı olmak.

Kendilerine güvenen 12 yarışmacı bir yandan sosyal medya takipçilerini arttırmaya çalışırken bir yandan da hafta içi her gün 8 saatlerini geçirecekleri evde hem birbirlerini tanımaya çalışacak hem de kendi içlerinde haftanın “Fenomen”ini seçecekler. Her hafta Fenomen seçilen bir yarışmacı ise büyük ödülün sahibi olacak.

Yarışmacılar ayrıca kendi aralarında elenen kişiyi de oylarıyla belirleyecek. Gitmesi için en çok ismi yazılan kişi, eve ve hayallerine veda edecek. Elenen yarışmacının yerine hiç ekran deneyimi olmayan ya da oyuncu – sunucu gibi tanınmış rakipler de gelebilecek.

Bir strateji ve popülerlik oyunu olan “Fenomen” Öykü Serter’in sunumu ile 18 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 15.45’de TV8’de.

İşte yarışmacılar

Kerim Savaş
Ayşenur Balcı
Muhammet Kayku
Gül köseoğlu
Derya Şireci
Onur Yüksel
Çiğdem Çelik
Özden Cerrahoğlu
Serbay Çelikbaş
Simay tokatlı
Okan yiğit

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar



Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.